Image Description

  Coca-Cola kapaklarında Kütahya Porselen indirim kodu

  Coca-Cola kapaklarında Kütahya Porselen indirim kodu

  Kampanya Detayları

  5/1/2023 / 7/31/2023

  Coca-Cola kapaklarında Kütahya Porselen için geçerli indirim kodunu kaçırmayın.

  Daha Daha ile Coca-Cola 1.5 litre kapaklarının altında indirim kodu kazanabilirsiniz. Her kapakta 25 TL değerinde Kütahya Porselen indirim kodu var.

  Coca-Cola Kütahya Porselen kampanyası

  Coca-Cola, Kütahya Porselen ile işbirliği içerisinde, tüketicilere özel bir kampanya sunuyor. Coca-Cola'nın 1.5 litrelik kapaklarının altında, Kütahya Porselen ürünlerinde kullanabileceğiniz 25 TL değerinde bir indirim kodu bulunuyor. Bu eşsiz kampanya, Coca-Cola'nın lezzetli içeceklerinin tadına bakarken Kütahya Porselen'in kaliteli ürünlerinde özel bir indirim elde etme fırsatı sunuyor. Daha fazla Coca-Cola satın alanlar daha fazla indirim kazanıyor. Bu kampanya, Coca-Cola'nın 1.5 litrelik ürünlerinin kapakları altında gizlenmiş bir hazine gibidir. Kütahya Porselen'in şık ve kaliteli ürünlerini bu indirim kodlarıyla daha uygun bir fiyata alabilirsiniz.

  Kampanya detayları

  1 Mayıs 2023 ile 31 Temmuz 2023 tarihleri arasında T.C. sınırları içinde geçerli bu promosyon Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“Promosyon Düzenleyici”) tarafından düzenlenmektedir. Üzerinde “Boş Yok” ibaresi bulunan siyah kapaklı Coca-Cola Orijinal Tat 1.5L veya Coca-Cola Zero Sugar 1.5L promosyonlu ürünlerinin altında yer alan kodu www.dahadaha.com web sitesi veya Daha Daha mobil uygulamasına girerek, www.kutahyaporselen.com web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde geçerli 25 TL değerinde indirim kodu kazanabilirsiniz. Her bir kapak altı kod 25 TL değerinde indirim sağlar. İndirim kodlarını anında kullanabilir, ya da 1.000 TL değerine kadar Daha Cüzdan’da biriktirebilirsiniz. Her bir alışverişte bir adet indirim kodu kullanılabilecek olup, toplam alışveriş tutarı, indirim tutarının en az 1 TL üzerinde olması gerekmektedir. Her bir kullanıcı promosyondan bir günde en fazla 2 kez faydalanabilir. Hediye indirim kodları toplam 118.000 adet ile sınırlıdır. İndirim kodlarının en geç 6 Ağustos 2023 tarihine kadar www.kutahyaporselen.com web sitesi üzerinden kullanılması gerekmektedir; bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini kaybedecektir.
  Daha Fazla Bilgi Al