Daikin indirim kodu! Daikin hava temizleyicilerde indirim kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

22.08.2022

Bitiş Tarihi

04.09.2022


Ürettiği üstün kaliteli klimalarla bilinen Daikin hava temizleme cihazlarıyla adından söz ettiriyor. İşte Daikin indirim kodu hakkında detaylı bilgi.

Daikin hava temizleyicilerle polenleri evinizden uzak tutun. Temiz ve sağlıklı hava istiyorsanız en doğru seçim Daikin hava temizleyicilerde.

Daikin marka bir hava temizleme cihazı almak istiyorsanız POLLEN25 indirim kodunu kullanarak yüzde 25 indirim kazanabilirsiniz. Temiz ve sağlıklı havaya Daikin kalitesiyle kavuşurken, paranızdan tasarruf da edebilirsiniz.

Hava temizleyici kullanmak ne gibi avantajlar sağlar?

Daikin hava temizleyicileri bakterileri, virüsleri, toz, duman, ozon gibi farklı kirleticileri gidermeye yarar. Özellikle evinizde konforlu bir ortam yaratmak istiyorsanız, hava temizleyici kullanmak çok yararlı olacaktır.

Hava temizleyici, iç mekan hava kalitesini iyileştirmek için bir odadaki havadaki kirleticileri temizleyen bir cihazdır. Bu cihazlar genellikle evlerde, ofis binalarında ve insanların uzun süreler geçirdiği diğer kapalı alanlarda kullanılır. Piyasada her biri belirli türdeki kirleticileri havadan çıkarmak için tasarlanmış birçok farklı tipte hava temizleyici bulunmaktadır. En yaygın hava temizleyici türü, toz, polen ve evcil hayvan tüyü gibi havadaki parçacıkları hava akımından çıkarmak için filtreler kullanır.


Hava temizleyicinin ne kadar etkili olduğunu nasıl anlarım?

Evimizdeki hava temizleyicinin ne kadar etkili olduğunu anlamak için çeşitli testler yapılabilir. Çoğu insan, hava temizleyicinizin mümkün olduğunca verimli çalıştığından emin olmak istersiniz. Sonuçta, kim kirli havayı solumak ister? Neyse ki, hava temizleyicinizin işini yapıp yapmadığını anlamanın birkaç yolu var. Bu blog yazısında, hava temizleyicinizin düzgün çalıştığına dair bazı işaretlerin üzerinden geçeceğiz.

Hava temizleyicinizin çalıştığını anlamanın bir yolu, havayı hissetmektir. Evinizdeki havanın daha hafif ve nefes alması daha kolay olduğunu düşünüyorsanız, bunun nedeni hava temizleyicinin işini yapması ve havadaki kirleticileri temizlemesidir. Ayrıca, kuruluğa veya tahrişe neden olabilecek alerjenleri ve diğer tahriş edici maddeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olabileceğinden, bir hava temizleyici kullanırken cildinizin daha iyi hissettiğini fark edebilirsiniz.

Alerjiniz varsa, hava temizleyici kullandığınızda semptomlarınızda önemli bir iyileşme fark edebilirsiniz. Bunun nedeni, toz ve polen gibi birçok alerjenin etkili bir temizleyici ile havadan uzaklaştırılabilmesidir. Hava temizleyici kullandığınızda alerjilerinizin daha da fazla harekete geçtiğini fark ederseniz, ünite ihtiyaçlarınız için yeterince güçlü olmayabilir veya başka bir sorun söz konusu olabilir.

Daikin Hava Temizleyicilerin Üstün Özelikleri

1. CLASH (Çarpışma): Toz toplama filtresi, havada yüzen maddeleri (küf, polen v.b.) ve zararlı gazları yakalar. Flash Streamer, oksitlenmeyle gazların bozunmasını sağlayarak etkisiz hale getirir.

2. CYCLE (Döngü): Koku giderici filtre, sigara ve yemek v.b. kötü kokuları çeker ve bozunmasını sağlayarak ortadan kaldırır. Emme kapasitesinin rejenerasyonu sayesinde koku giderme kapasitesi korunur. Aktif karbon filtre takılı olan hava temizleyicilerinin aksine, koku giderici filtrenin değiştirilmesine gerek yoktur.

3. CLEAN (Temizleme): Toz toplama filtresindeki zararlı partiküller giderilir.

Hava Kirlilik Derecesini Otomatik Olarak Algılar

Kapalı ortamlardaki hava kirliliği derecesini, ortamda bulunan toz hacmine, zararlı partiküllerin ve kokuların yoğunluğuna göre algılayarak, evizin veya işyerinizin ihtiyacına göre hızlıca temizleme sağlar.

Flash Streamer Teknolojisi

1. Yüksek güçlü bir plazma deşarj teknolojisi olan Streamer ünitesi, zararlı maddelerin bileşenlerine bozunmasını sağlar. Bu maddeler, HEPA filtresinde tutulur veya koku giderici filtre tarafından emilir.

2. Aktif Plazma iyon üretme ünitesinde oluşan negatif iyonlar sayesinde temizlenen havaya hava temizleyici bileşenler ekleyerek ilgili alanın daha da temizlenmesini sağlar. Bu da perde ve halılardaki oluşan kötü kokuları gidermeye yardımcı olur.

Negatif İyonun Faydaları

Nefes almayı kolaylaştırır
Bağışıklık sisteminin işlevini arttırır
Uykuyu düzenlemeye yardımcı olur
Stresi azaltır
Metabolizmayı hızlandırabilir
Zararlı bakteri, virüs ve küflerin büyümesini engeller

HEPA Filtre

Yüksek performanslı elektostatik kuvvetlerle ince toz partiküllerini yakalar. Aktif karbonlu hava temizleyicilerin aksine Daikin hava temizleyicilerde filtre değişimine gerek yoktur.

Hava Temizleme ve Nemlendirme Bir Arada!

Nem, havada bulunan su buharı oranıdır. Kapalı alanlarda ısıtma yöntemlerine bağlı olarak havadaki nem oranı düşerek kuru hava ortamı yaratır. Isı-Nem dengesi bozulmuş bir ortam, virüslerin ve bakterilerin daha hızlı yayılmasına veya çoğalmasına neden olur ve solunum yolu rahatsızlıklarını artırır.

Daikin Nemlendirici Hava Temizleyici;

Alanı temizlerken ideal nem dengesi sağlar.
Nem dengesiyle cildinizi, boğazınızı ve burun deliklerinizi kuruluğa karşı korur.
Nemlendirme özelliği ile zararlı partiküllerin çoğalmasını ve yayılmasını engellemeye yardımcı olur.
*Nemlendirme özelliği sadece MCK55W Hava Temizleme Cihazında mevcuttur

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala