Image Description

  Dentur Avrasya Yunan Adaları FeribotBiletlerinde %10 İndirim Fırsatı

  Dentur Avrasya Yunan Adaları FeribotBiletlerinde %10 İndirim Fırsatı

  Kampanya Detayları

  5/1/2024 / 12/31/2024

  Yunan Adaları'na yapacağınız feribot yolculukları için cazip bir teklifimiz var! Anadolu Bank ve Dentur Avrasya iş birliği ile 1 Mayıs - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerli olacak %10 indirim fırsatını kaçırmayın. Yunan Adaları'nın eşsiz güzelliklerini keşfetmek için Dentur Avrasya'nın feribot seferlerinde avantajlı fiyatlar sizi bekliyor.

   

  Anadolu Bank'tan Yunan Adalarına Feribot Yolculuğunda İndirim Fırsatı!

   

  Öncelikle Anadolu Bank'ın ilgili kampanya sayfasını ziyaret edin. Ardından 'Kod Al' butonuna tıklayarak katılım şifrenizi alın. Aldığınız bu şifreyi Dentur Avrasya'nın resmi internet sitesi Dentur Ege üzerindeki alışverişinizde kullanın.

   

  Unutmayın ki her kupon kodu tek kullanımlıktır ve bu kampanya diğer promosyonlar ile birleştirilemez. Anadolu Bank ve Dentur Avrasya kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

   

  Deniz kum ve güneş… Eğer siz de bu yaz tatilinizi Yunan Adaları’nda yapmak istiyorsanız bu kampanya tam size göre. Bu özel indirim ile Yunan Adaları'nı ziyaret etmek için daha fazla beklemeyin! Denizin üzerinde unutulmaz bir yolculuk için şimdi planlarınızı yapın ve bu fırsattan yararlanın.

  Daha Fazla Bilgi Al