Image Description

  Dermal Aynısefa & Acai Çileği 2'li Ampul Set 719,50 TL Yerine 299 TL

  Dermal Aynısefa & Acai Çileği 2'li Ampul Set 719,50 TL Yerine 299 TL

  Kampanya Detayları

  6/5/2024 / 6/16/2024

  Gratis 5 - 16 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak muhteşem bir kampanya ile güzellik ve cilt bakımı tutkunlarının yüzünü güldürüyor. Bu kampanya kapsamında, Dermal Aynısefa & Acai Çileği 2'li ampul seti 719,50 TL yerine sadece 299 TL’ye alabilirsiniz. Cildinizi şımartacak bu özel kampanya Gratis mağazalarında sizleri bekliyor.

   

  Gratis'ten Dermal Aynısefa & Acai Çileği 2'li Ampul Setinde Büyük İndirim

   

  Gratis, müşterilerine her zaman en iyi alışveriş deneyimini sunmayı amaçlayan cazip kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Bu özel kampanya, cilt bakımına özen gösterenler için harika bir fırsat sunuyor. Dermal Aynısefa & Acai Çileği 2'li ampul seti, cildinizin ihtiyacı olan bakımı sağlamak için şimdi daha uygun fiyatla satışta.

   

  Dermal Aynısefa & Acai Çileği 2'li ampul seti, cildinizi derinlemesine besleyip yenilemek için özel olarak formüle edilmiştir. Aynısefa (Calendula) özleri, cildinizi yatıştırırken Acai çileği antioksidanları ile cildinize canlılık kazandırır. Bu ampuller, cilt bakım rutininizin vazgeçilmez bir parçası olacak. Kampanya süresi boyunca bu ürüne oldukça uygun bir fiyatla sahip olabilirsiniz.

   

  Bu avantajlı kampanya 5 - 16 Haziran 2024 tarihleri arasında Gratis mağazalarında ve online alışveriş sitesinde geçerlidir. Bu tarihler arasında Gratis mağazalarına giderek veya internet üzerinden sipariş vererek kampanya dahilindeki Dermal Aynısefa & Acai Çileği 2'li ampul setini 299 TL’ye satın alabilirsiniz. Cildinizin ihtiyacı olan bakımı yaparken bütçenize de katkı sağlayabilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi Al