Enpara ile önce harca sonra taksitlendir kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

16.11.2017

Bitiş Tarihi

31.12.2023


Enpara bütün müşterilerine önce harca sonra taksitlendir kolaylığı sunuyor. Hem de faiz ya da ek ücret ödemeden.

Enpara kredi kartı olan bütün müşteriler sonra taksitlendir kampanyasından yararlanabilir. Her ay yapılan üç harcamayı toplamda 3 bin TL’ye kadar faiz ya da ek ücret ödemeden taksitlendirebilirsiniz.

Alışverişleriniz için 3 kez faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızı 50 TL ile 3 bin lira arasındaki harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

Enpara taksit kampanyası detayları

Kampanya 31 Aralık 2023'e kadar geçerlidir.
Kampanya kapsamında Enpara.com Kredi Kartı’nız ile her ekstre dönemi boyunca ilgili yasal düzenlemenin izin verdiği 3 adet taksitsiz harcamanızı toplamda 3.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden taksitlendirilebilirsiniz. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da aynı limitler dahilinde taksitlendirilebilir, sanal kredi kartı için ek taksitlendirme hakkı yoktur.)
Taksitlendirme işlemleri internet ve cep şubemizde yer alan "Kredi Kartı > Güncel dönem borcu"veya "Kredi Kartı > Harcama taksitlendirme"adımları kullanılarak yapılabilir.
3 adet faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızı 50 TL ile 3.000 TL arasındaki harcamalarınız için kullanabilirsiniz. Taksitlendirmek istediğiniz harcamanın 50 TL ile 1.000 TL arasında olması durumunda 1 hakkınız, 1.000 TL ile 2.000 TL arasında olması durumunda 2 hakkınız, 2.000 TL ile 3.000 TL arasında olması durumunda 3 hakkınız birden kullanılmış sayılır. Dilerseniz 3.000 TL üzerindeki harcamalarınızı aylık %1,80 faiz oranıyla kampanyasız olarak taksitlendirebilirsiniz.
Ekstre dönemi boyunca toplam 3 adet olan faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızın dolması durumunda ilgili yasal düzenlemenin izin verdiği diğer harcamalarınızı dilerseniz aylık %1,80 faiz oranıyla kampanyasız olarak taksitlendirebilirsiniz.
Güncel dönem harcamalarınıza ait taksitlendirme işlemlerinizi ekstreniz kesilene kadar yapabilir, yaptığınız taksitlendirme işlemlerini yine ekstreniz kesilene kadar iptal edebilirsiniz. Kampanya kapsamında faizsiz ve ücretsiz olarak yaptığınız bir taksitlendirmeyi iptal ettiğinizde o harcama için kullandığınız taksitlendirme hakkınız geri verilir, geri verilen hakkınızı aynı dönemdeki farklı bir harcamanızı faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirmek için kullanabilirsiniz.
İlgili yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), telekomünikasyon (ör: cep telefonu), kozmetik, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.
50 TL’nin altındaki harcamalar, QNB Finansbank üye iş yerlerinden yapılan ve alışveriş sırasında taksitlendirilen harcamalar, nakit avans işlemleri ve provizyonda bekleyen harcamalar sonradan taksitlendirilemez.
Enpara.com Kredi Kartı borcunuz yapılandırıldı ise yapılandırma süresi boyunca yapacağınız harcamalar sonradan taksitlendirilemez.
Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala