Image Description

  Enterprise Araç Kiralamalarında %30 İndirim

  Enterprise Araç Kiralamalarında %30 İndirim

  Kampanya Detayları

  6/1/2024 / 12/31/2024

  DenizBank, araç kiralama ihtiyaçlarınızı daha ekonomik hale getirecek özel bir kampanya sunuyor. 1 Haziran - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya ile Enterprise üzerinden yapacağınız araç kiralamalarında %30 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

   

  Enterprise Araç Kiralamalarında %30 İndirim

   

  DenizBank, Afili Bankacılık müşterileri ile Afili Bonus, Private veya Black Kart sahibi müşterilerine özel bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında tüm araç gruplarında %30 indirim fırsatı sunulmaktadır. Bu indirim 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerli olup yalnızca Enterprise üzerinden yapılan online rezervasyonlarda kullanılabilir.

   

  Kampanya, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Çanakkale, Çorlu, Dalaman, Denizli, Kocaeli, Marmaris, Malatya, Manisa, Konya, Kuşadası, Samsun ve Trabzon ofislerinden yapılan kiralamalarda geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için DenizBank kredi kartınızın ilk 6 hanesi ile kiralama adımında giriş yapılması gerekmektedir. Kampanya günlük kiralamalar için geçerli olup, maksimum 30 gün ile sınırlıdır. Kampanya, yurt içi kiralamalarda geçerlidir. Ödeme yapılacak kredi kartının kiralayan kişi adına olması gereklidir. Enterprise genel kiralama koşulları geçerlidir. Bahsi geçen araçlar ile kiralamaya sunulan araçların donanımları arasında farklılıklar bulunabilir. Kampanya, filo imkanları ile sınırlıdır.

   

  Kampanyadan yararlanmak için DenizBank kredi kartınızın ilk 6 hanesi ile Enterprise üzerinden online rezervasyon yapmanız gerekmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Çanakkale, Çorlu, Dalaman, Denizli, Kocaeli, Marmaris, Malatya, Manisa, Konya, Kuşadası, Samsun ve Trabzon ofislerinden araç kiralayabilirsiniz. Kampanya, sadece Enterprise web sitesi üzerinden yapılan rezervasyonlarda geçerli olup, ödeme yapılacak kredi kartının kiralayan kişi adına olması gerekmektedir.

   

  Kampanya, 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir ve günlük kiralamalar için kullanılabilir. Kampanya yurt içi kiralamalarda geçerlidir ve Enterprise genel kiralama koşulları geçerlidir. Araçların donanımları arasında farklılıklar bulunabilir ve kampanya filo imkanları ile sınırlıdır. DenizBank A.Ş. ve Enterprise, kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

   

  Bu avantajlı kampanyadan yararlanarak araç kiralama işlemlerinizi daha uygun fiyatlarla gerçekleştirebilir ve seyahatlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için Enterprise web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi Al