Evidea’dan ebebek'te geçerli 50 liralık indirim kuponu
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

04.08.2023

Bitiş Tarihi

15.08.2023


Evidea’dan ebebek'te geçerli 50 liralık indirim kuponu sizi bekliyor. Evidea’dan internet alışverişlerine özel ebebek’te  50 liralık indirim kodu kazanabilirsiniz.Evidea'dan ebebek'te Geçerli 50 Liralık İndirim Kuponu!


Evidea, anneler ve bebekler için kaliteli ürünler sunan ebebek mağazalarında geçerli olacak özel bir kampanya ile karşınızda! Evidea'dan yapacağınız internet alışverişlerine özel, ebebek'te kullanabileceğiniz 50 liralık indirim kodu kazanma fırsatını kaçırmayın.

Nasıl Kazanırım?  1. Evidea Alışverişi Yapın: Evidea üzerinden yapacağınız 600 liralık alışverişlerde bu özel kampanyadan faydalanabilirsiniz.

  2. İndirim Kodunu Alın: Alışveriş sonrası size özel 50 liralık indirim kodunuzu mail yoluyla alabilirsiniz.

  3. ebebek'te Kullanın: İndirim kodunuzu, ebebek mağazalarında ya da ebebek online alışveriş sitesinde kullanabilirsiniz.


Evidea Nedir?


Evidea, ev dekorasyonu ve yaşam alanlarınızı güzelleştirecek birçok ürün sunan online bir alışveriş platformudur. Mobilyadan aydınlatmaya, mutfak gereçlerinden banyo aksesuarlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunar.

ebebek Nedir?


ebebek, bebek ve annelere yönelik ürünlerin satıldığı bir mağazadır. Bebek giyim, oyuncak, bakım ürünleri, araç gereçler gibi birçok kategoride ürün sunar.

Bu Fırsatı Kaçırmayın!


Evidea'dan yapacağınız alışverişlerle ebebek'te geçerli 50 liralık indirim kodu kazanma fırsatı sınırlı bir süre için geçerli. Bu harika fırsattan yararlanmak için hemen alışverişe başlayın!

Kampanya detayları


1. 04.08.2023 - 15.08.2023 tarihleri arasında Evidea.com ve Evidea mobil uygulamasından yapacağınız 600 TL ve üzeri alışverişlerde, ebebek.com ve Ebebek mağazalarında kullanabileceğiniz 400 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL indirim kuponu kazanabilirsiniz.

2. Kupon kodları e-posta yoluyla yalnızca e-posta iletişim izni bulunan müşterilerimize gönderilecektir. Alışverişinizden bir gün sonra kupon kodları Evidea'ya kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir.

3. İptal ve iade edilen siparişlerde kupon kodu iptal olmaktadır.

4. Kampanya, elektrikli ev aletleri kategorisindeki ürünlerde geçerli değildir.

5.Kazanacağınız kupon kodunuzun son kullanma tarihi 15.09.2023'tür.

6. Bu kampanya, Evidea’da yer alan diğer kampanya, kupon ve sepette ek indirim kampanyaları ile birleştirilemez.

7. Kampanyaya katılanlar Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar.

8. Bir üye kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir.

9. Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari gaye ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde indirim uygulanmayacaktır.

10. Evidea kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit edilmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkını saklı tutar.

11. Evidea önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı kayıtsız şartsız iptal etme hakkını saklı tutar.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala