Finansbank kredi kartınızla otomatik fatura ödeme talimatı verenler 120 TL ParaPuan kazanıyor
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

01.09.2022

Bitiş Tarihi

30.09.2022


Finansbank kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Finansbank kredi kartıyla otomatik ödeme talimatı verenler 120 liraya varan ParaPuan kazanıyor.

QNB Finansbank CardFinans ve QNB First logolu kredi kartınızla 30 Eylül 2022 tarihine kadar her yeni otomatik fatura ödeme talimatında 40 TL, toplamda 120 TL’ye varan 25 gün geçerli ParaPuan kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Finansbank otomatik ödeme talimatı ParaPuan kampanyası
 • Kampanya 1-30 Eylül tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu bireysel kredi kartınız veya vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

 • Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 40 TL olmak üzere, toplamda en fazla 120 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

 • Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 28 Şubat 2023 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 31 Mart 2023 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan'ın kullanılmış olması durumunda kullanılan ParaPuan tutarı kredi kartı ekstrenize borç olarak kaydedilecektir.

 • Hesaptan verilen talimatlar için 31 Ekim 2022 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan ParaPuan 1-8 Kasım 2022 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına, kredi kartından verilen talimatlar için kazanılan ödül faturanın ödendiği ayın son iş günü, CardFinans veya QNB First logolu kredi kartınıza yüklenecektir.

 • Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin ya da kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir. Hesaptan verilen talimatlar için Talimatlı Ek Hesap limiti mevcut ise güncel faiz oranıyla bu limitten karşılanacaktır.

 • Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesapları üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

 • Kazanılan ParaPuan'ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan'lar geri alınacaktır.

 • QNB Finansbank Şubelerinden, Çağrı Merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığından otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.

 • Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 120 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

 • ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.

 • Enpara, CardFinans Ticari, CardFinans Fix ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları üzerinden vereceğiniz talimatlar kampanyaya dahil değildir.Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala