Garanti Bankası'ndan Oculus VR gözlük çekilişi
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

03.08.2022

Bitiş Tarihi

31.08.2022


Gündelik yaşamın giderek daha fazla parçası olmaya başlayan Oculus VR gözlükler için Garanti Bankası’ndan çekiliş kampanyası geldi.

Ağustos ayının son gününe kadar geçerli Oculus VR gözlük kampanyasında, Garanti Bankası olmanız yeterli. Milli Piyango nezaretindeki çekilişle belirlenen 2/0 şanslı Garanti müşterisi Oculus VR gözlük kazanacak.

Oculus VR gözlük ile neler yapılabilir?

Sanal gerçeklik (VR), kullanıcıyı simüle edilmiş bir ortama çeken bir teknolojidir. Sanal gerçeklik gözlükleri, bir bilgisayara veya oyun konsoluna bağlanması gerekmeyen ve oyun, 360 derecelik video ve daha fazlası için kullanılabilen bir tür VR gözlüğüdür.

Oculus, sanal gerçeklik için en popüler kulaklıklardan biridir. 2016'da piyasaya sürüldü ve o zamandan beri el izleme, içten dışa izleme ve yerleşik ses gibi yeni özelliklerle güncellendi.

Oculus VR gözlükler, sanal gerçekliğin sadece eğlence parkı gezintisi veya sinema deneyimi olarak kullanılmaktan gerçek dünyadaki uygulamalarla daha sürükleyici bir şeye nasıl evrildiğinin bir örneğidir.

Oculus VR gözlükler kullanıcıyı dijital bir dünyaya çeken bir sanal gerçeklik başlığıdır. 2014 yılında Facebook tarafından satın alındı ve çok daha fazla özellikle donatıldı.

Oculus, hem oyun hem de oyun dışı amaçlar için kullanılabilen uygun fiyatlı bir sanal gerçeklik başlığıdır. Sanal gözlükler 2016 yılından beri satışta.

VR oculus gözlüklerinin en popüler kullanımlarından bazıları oyun oynamaktır. Oyun deneyimini geliştirebilir ve oyunculara sürükleyici bir his verebilirler. Ayrıca kafa takibi ve 3D ses desteği ile daldırma hissi sağlar.

VR oculus gözlüklerinin en yaygın kullanımı, günümüzde piyasadaki hiçbir şeye benzemeyen sürükleyici bir deneyim sunduğu için eğlencedir. Kullanıcı, evinden veya ofisinden ayrılmak zorunda kalmadan farklı dünyaları keşfedebilir ve filmleri veya TV şovlarını farklı açılardan veya perspektiflerden izleyebilir.

Oculus VR gözlük ile hangi oyunlar oynanır?

Oculus Quest 2, Oculus'un en yeni sanal gerçeklik başlığıdır. Çalıştırmak için bir bilgisayar veya akıllı telefon gerektirmeyen bağımsız bir cihazdır.

Oculus Quest 2 oyunları, sanal nesneleri yakalamak için ellerinizi ve parmaklarınızı havada hareket ettirerek ve düşmanlarınıza fırlatarak oynanır. Bu oyunlardan bazıları çok oyunculu olduğundan, kendi Oculus Quest 2 başlığını da kullanabilen arkadaşlarınız veya aile üyelerinizle oynayabilirsiniz.

Yeni gamepad, maksimum konfor ve kullanılabilirlik için yeniden tasarlandı. Yeni tasarım, kullanıcıların kollarını havada tutmadan kontrol cihazını tutmasını sağlayan geliştirilmiş bir el kayışı içerir; ayrıca arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle oyun oynarken sesli sohbete olanak tanıyan yerleşik bir mikrofon içerir.

Oculus Quest 2, Oculus Rift ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış yeni bir sanal gerçeklik başlığıdır. Cihazda dahili kamera ve yüksek çözünürlüklü ekran bulunuyor.

Oculus Quest 2 gözlükleriyle oynanan oyunlar çok ve çeşitlidir. Atış, atari oyunları, bulmaca oyunları ve macera oyunları gibi geleneksel oyunları içerirler. Bu oyunlar her yaştan ve beceri seviyesinden oyuncular için tasarlanmıştır.

Oculus Quest 2, farklı oyun türleri için kullanılabilen bir sanal gerçeklik oyun kulaklığıdır. Oculus Store'da bulunan bir dizi oyun var.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala