Image Description

  Garenta'dan Araç Kiralayanlara Flo'da Geçerli 600 TL’ye 100 TL İndirim

  Garenta'dan Araç Kiralayanlara Flo'da Geçerli 600 TL’ye 100 TL İndirim

  Kampanya Detayları

  5/26/2024 / 6/30/2024

  Garenta’dan araç kiralayan müşterilere özel Flo’da geçerli 600 TL’ye 100 TL indirim fırsatı 26 Mayıs - 31 Haziran 2024 tarihleri arasında sizleri bekliyor. Bu özel kampanya ile hem seyahatinizi konforlu hale getirin hem de alışverişlerinizde tasarruf edin.

   

  Garenta’dan Araç Kiralayanlara Flo’da Geçerli 600 TL’ye 100 TL İndirim Fırsatı!

   

  Garenta, 26 Mayıs - 31 Haziran 2024 tarihleri arasında araç kiralayan müşterilerine Flo mağazalarında geçerli 600 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL indirim fırsatı sunuyor. Bu kampanya sadece Garenta üyelerine özel olarak hazırlanmış olup alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirmek için mükemmel bir fırsat sunuyor.

   

  Kampanya 31 Haziran 2024 tarihine kadar geçerlidir ve yalnızca Garenta üyelerine özeldir. Araç kiralama işlemi sonrasında kampanya kodunuz SMS ile tarafınıza iletilecektir. SMS alabilmek için iletişim izninizin açık olduğundan emin olmalısınız. Kampanya kodu yalnızca https://www.flo.com.tr/ sitesinden yapılan alışverişlerde geçerlidir ve mağazalarda geçerli değildir.

   

  Kupon kodu https://www.flo.com.tr/kampanya/flo-kupon linkinde yer alan ürünlerde geçerlidir ve burada yer alan ürünlerden sepet oluşturarak kupon kodu ile indiriminizden faydalanabilirsiniz. Kupon kodu 600 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL indirim sağlar ve bir müşteri bu kampanyadan maksimum 2 kez faydalanabilir.

   

  Kupon kodu kullanıldıktan sonra iptal veya iade durumunda tekrar aktif hale gelmez. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kupon kodu talebinizi kiralama süresince veya bitiminde çağrı merkezimizden gerçekleştirebilirsiniz.

   

  Garenta’dan araç kiralama işlemi gerçekleştirdiğinizde Flo mağazalarında 600 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan 100 TL indirim kodu kazanacaksınız. Bu kampanya kapsamında Flo’nun geniş ürün yelpazesinden kaliteli ve şık ayakkabıları, aksesuarları uygun fiyatlarla alabilirsiniz. İletişim izninizin açık olduğundan emin olun. Aksi takdirde kampanya kodunu SMS ile alamazsınız.

   

  Kampanya kodunu kullanarak https://www.flo.com.tr/kampanya/flo-kupon linkinde yer alan ürünlerden 600 TL ve üzeri alışveriş yapın. Sepette kampanya kodunu kullanarak 100 TL indirim kazanın.

  Daha Fazla Bilgi Al