Image Description

  GetirAraç'ta İlk Kiralamana Özel 600 TL İndirim

  GetirAraç'ta İlk Kiralamana Özel 600 TL İndirim

  Kampanya Detayları

  1/1/2024 / 12/31/2024

  Hopi üyelerine özel GetirAraç kampanyası ile araç kiralamada büyük fırsatlar sunuluyor. 01 Ocak - 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya, dakikalık araç kiralamalarında ilk kiralama için 600 TL indirim sağlıyor. Kampanyadan faydalanmak için Getir veya BiTaksi uygulamalarındaki GetirAraç veya MOOV uygulamalarını kullanabilirsiniz. 

   

  GetirAraç'ta 600 TL İndirim!

   

  Kampanya kodunu girerek yapacağınız alışverişlerde 600 TL indirim kazanabilirsiniz ancak bu indirim kampanya koşulları ve süresi dahilinde sadece bir kez kullanılabilir. Ayrıca kampanya paketlerle birlikte kullanılabiliyor ve diğer fırsatlarla birleştirilebiliyor. Kampanyadan faydalanmak için üyeliğinizin onaylanmış olması gerekmektedir.

   

  Bu kampanya ile ilgili olarak MOOV, BiTaksi ve GetirAraç'ın belirlediği koşullar ve süreler geçerlidir. Bu kapsamda, indirimler sadece süre bedelleri için geçerlidir ve ücretli otoyol ve km aşımları indirim kapsamına dahil değildir. Ayrıca kampanya kişiye özeldir ve her kullanıcı sadece bir kez indirimden faydalanabilir.

   

  Hopi ve GetirAraç, kampanya koşullarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar. Kötüye kullanımı önlemek için ise MOOV, BiTaksi ve GetirAraç gerekli gördüğü takdirde ilgili önlemleri alabilir ve kampanyayı sonlandırabilir.

  Daha Fazla Bilgi Al