Image Description

  Hayat Sigortanızı Fiba ile Yaptırın, 10.000 TL’ye Varan CarrefourSA Hediye Çeki Kazanın

  Hayat Sigortanızı Fiba ile Yaptırın, 10.000 TL’ye Varan CarrefourSA Hediye Çeki Kazanın

  Kampanya Detayları

  6/1/2024 / 6/30/2024

  Fiba Bank 1 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan özel bir kampanya ile hayat sigortası yaptıran müşterilerine cazip bir hediye sunuyor.

   

  Hayat Sigortanızı Fiba ile Yaptırın, 10.000 TL’ye Varan CarrefourSA Hediye Çeki Kazanın

   

  Fiba Bank, Kritik Hastalıklar Teminatlı Prim İadeli Hayat Sigortası alan müşterilerine özel bir kampanya düzenliyor. Bu kampanya, 30 Haziran 2024 tarihine kadar geçerlidir ve yalnızca Fibabanka’dan Kritik Hastalıklar Teminatlı Prim İadeli Hayat Sigortası alanlar için geçerlidir. Fibabanka Mobil veya İnternet Bankacılığı’ndan başvuru yapan kişiler, HDI Fibaemeklilik ve Hayat A.Ş. (HDI Fibaemeklilik) Çağrı Merkezi tarafından 3 iş günü içerisinde poliçe oluşturulması için aranacaktır.

   

  Ödeme dönemi yıllık, 6 aylık veya 3 aylık olabilir ve bu durumda aylık prim tutarına denk gelen TL tutarı üzerinden CarrefourSA hediye çeki gönderimi yapılacaktır. Ödenen aylık tahakkuk prim tutarının TL karşılığı, hediye çeki olarak verilecektir. Aylık prim ödemesi 50 USD/EUR, 100 USD/EUR veya 300 USD/EUR olan müşteriler, bu tutarların TL karşılığı kadar hediye çeki kazanacaktır.

   

  Yıllık 1.200 USD/EUR ödeme yapılması durumunda, aylık prim tutarına karşılık gelen 100 USD/EUR’nun TL karşılığı, 6 aylık 1.800 USD/EUR ödeme yapılması durumunda, aylık prim tutarına karşılık gelen 300 USD/EUR’nun TL karşılığı değerinde CarrefourSA hediye çeki verilecektir. Kampanya kapsamında gönderilecek maksimum hediye çeki tutarı 10.000 TL’dir.

   

  Hediye çeki, USD/EUR prim ödemesinin TL karşılığı olarak gönderilecektir ve tutar, ilk poliçe vade tahsilatının sağlandığı güne ait Merkez Bankası efektif satış kuru kapsamında TL cinsinden belirlenecektir. CarrefourSA hediye çeki kazanılabilmesi için poliçenin 15 günlük cayma süresi sonunda yürürlükte olması ve tahsilatının sağlanmış olması gereklidir. Hediye çeki, poliçe düzenlenme tarihinden 1 ay sonra, 10 iş günü içerisinde sigortalı adına bildirilen telefon numarasına gönderilecektir.

   

  Kazanılan hediye çeki, bir defa mahsus olarak sigortalıya ait cep telefonu numarasına kampanya kodu olarak SMS ile HDI Fibaemeklilik tarafından iletilecektir. Yanlış verilen bilgiler ve/veya kapalı/aktif olmayan hatlar sebebiyle kampanya kodu gönderilememesi durumunda HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. sorumlu tutulamaz.

   

  Hediye çeki sigortalının adına bildirilen telefon numarasına 16 haneden oluşan parçalı kullanımlı numerik kod şeklinde SMS ile iletilecektir. Hediye çekleri tüm CarrefourSA marketlerinde ve www.carrefoursa.com’da kullanılabilir. Hediye çeklerinin kullanım süreleri SMS ile teslim edilmesinden itibaren 1 yıldır ve parçalı şekilde de kullanılabilir ancak CarrefourSA marketlerindeki Jet Kasalarda, Lezzet Arası restoranlarda, altın alımlarında ve GSM TL yüklemelerinde geçerli değildir. Kart ile yapılan ödemeler CarrefourSA Kart’ın puan kampanyalarından puan kazandırmaz. 

   

  HDI Fibaemeklilik ve Hayat A.Ş., kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme, iptal etme, durdurma, sona erdirme ve kampanya süresini uzatma hak ve yetkisine sahiptir. Tedarikçi firma tarafından hediye çeki temini sağlanamaması durumunda, farklı bir firmaya ait hediye çeki gönderimi sağlanabilir.

   

  Tüm sorularınız için hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arasında ulaşabileceğiniz 444 82 88 numaralı HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Müşteri Hizmetleri Hattı’nı arayabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın ve hayat sigortanızı yaptırarak 10.000 TL’ye varan CarrefourSA hediye çeki kazanın.

  Daha Fazla Bilgi Al