Hepsiburada kazandıran çekilişlerde Vespa Elettrica 70 motosiklet çekilişi
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

22.08.2023

Bitiş Tarihi

26.10.2023


Hepsiburada kazandıran çekilişlerde Vespa Electrica motosiklet çekilişi var. Vespa'nın elektrikli ulaşım dünyasına cevap niteliği taşıyan bu süper modeli, şimdi Hepsiburada çekilişiyle sizin olabilir.


Normal fiyatı 250.900 lira olan bu özel Vespa Elettrica 70 motor için 5 liralık biletle çekilişe katılabilirsiniz.


Hepsiburada'nın düzenlediği bu özel çekilişle, Vespa Electrica'nın elektrikli dünyasına adım atma şansını yakalayabilirsiniz. Şansınızı denemek için daha ne bekliyorsunuz?Hepsiburada'dan Kazandıran Çekiliş: Vespa Elettrica Motosiklet Şansı!


Online alışverişin öncü platformlarından Hepsiburada, kazandıran çekilişlerine bir yenisini daha ekledi. Vespa'nın elektrikli ulaşım dünyasına sunduğu modeli Elettrica, şimdi Hepsiburada'nın düzenlediği özel çekilişle sizin olabilir!

Vespa Elettrica'nın Öne Çıkan Özellikleri


Vespa, Electrica modeliyle elektrikli ulaşım dünyasına şık ve fonksiyonel bir cevap veriyor. Hem şehir içi kullanımı hem de uzun yolculuklar için ideal olan bu model, sürdürülebilir ulaşımın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Çekiliş Detayları ve Katılım Şartları • Çekiliş Ödülü: Vespa'nın Elettrica 70 modeli, normal fiyatı 250.900 lira olan bu özel motosiklet, çekilişle bir talihlinin olacak.

 • Katılım Şartı: Çekilişe katılmak için sadece 5 lira değerinde bir bilet satın almanız yeterli. Bu küçük bedelle, büyük bir ödül kazanma şansını yakalayabilirsiniz.


Hepsiburada'nın Fırsatlarına Katılın


Hepsiburada'nın sunduğu bu özel çekiliş fırsatını kaçırmamanızı öneririz. Hem sürdürülebilir bir ulaşım aracına sahip olabilir hem de Vespa'nın şıklığı ve konforuyla yollarda fark yaratabilirsiniz.

Çekiliş Detayları


Çekiliş sistem numarası: 2921 Oyun Planı Numarası: 2023-857

Ödüller: 1 Adet 250.900 TL değerinde VESPA ELETTRICA 70 2023 MODEL GRİ/SARI

Bilet fiyatı: 5.00 TL

Bilet adedi: 100.000 adet

Bilet satış başlangıcı: 21/08/2023 09:00

Bilet satış bitişi: 25/10/2023 23:50 veya tükenene kadar

Çekiliş tarihi: 26/10/2023 13:00 biletler daha önce tükenirse çekiliş erken bir tarihte yapılabilir

Çekiliş Yeri: Milli Piyango İdaresi Kızılay Binası, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:4 06440 Kızılay / ANKARA

 1. Çekilişler Milli Piyango İdaresi güvencesiyle Piyango Sepeti tarafından düzenlenmektedir. 320 sayılı Kanun Hükmünde Kararname hükümleri uyarınca, İdare tarafından tertiplenen Karşılığı Nakit Olmayan Oyunlar için taahhüt edilen ikramiyeler Devlet garantisi altındadır.

 2. Çekiliş, üzerinde numaraların yazılı olduğu topların, hareketli kürelerden seçimi ile halka açık olarak veya gelişen teknoloji kullanılarak dijital olarak gerçekleştirilecektir. Katılımcılar arzu ederse çekilişi bu linke tıklayarak izleyebilirler.

 3. Çekilişe katılmak için bilet satın almanız gerekmektedir. Bilet satışı oyun planında belirlenen tarih ve saatte başlayıp, sona erecektir. Biletler, piyangosepeti.com.tr ve bayiler üzerinden satışa çıkacaktır. Biletin detaylarına ilişkin bilgiler piyangosepeti.com.tr veya ilgili bayinin üyelik hesapları üzerinden erişime açık olacaktır.

 4. Çekilişe katılım belirtilen tarihe veya biletler tükenene kadar devam edecek olup, satış sonlandırıldıktan sonra belirlenen tarih ve saatte çekiliş yapılarak sonuçlandırılacaktır. Sonuçlar www.mpi.gov.tr, www.piyangosepeti.com.tr ve bayi site ve uygulamalarında ilan edilecektir. Sonuçlar, MPİ web sitesinde yayınlandığı anda tebliğ edilmiş sayılacaktır.

 5. On sekiz yaşından küçükler Karşılığı Nakit Olmayan Oyunlara iştirak edemezler, iştirak etmiş olsalar dahi kazandıkları ikramiyeleri verilmez ve bedeli İdareye gelir kaydedilir.

 6. Talihliler, ikramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmet için tüm vergi ve diğer yasal ücretlerden Veraset ve İntikal Vergisi’nden muaf tutulacaktır. Tescile tabi ürünler (araç, motor vb.) için sadece tescil masrafı ve tescil için gerekli vekâletname ücreti ile gayrimenkuller için tapu harcı ve vekâletname ücreti talihliler tarafından ödenecektir.

 7. İkramiye kazanan talihliler, çekiliş sonuçlarının ilanıyla birlikte 15 gün içinde piyangosepeti.com.tr çağrı merkezi üzerinden başvurmak durumundadır. Başvuru yapılmadığı takdirde ikramiye hakkı kaybedilecektir. Bu şekilde alınmayan ürünler, İdare’ye gelir kaydedilir. Tescile tabi olmayan ürünlerin teslimi, başvuruyu takiben 7 gün içinde kargoya verilerek yapılır. Tescile tabi olan ürünlerin teslimatına ilişkin gerekli işlemlerin yapılması için ise, talihlinin başvuruyu takiben 30 gün içerisinde başbayi ofisine şahsen (veya yasal vekili aracılığı ile) gelmesi gerekmektedir.

 8. Kargo ile ödül teslimatı yapılan durumlarda, talihlinin kendisine kimlik ibrazı ile teslimat yapılabilir.

 9. Kargoyla teslim edilecek ikramiyeler için, herhangi bir nedenle teslimatın yapılamaması durumunda, ürünün iadesini müteakip yeniden kargo gönderimi yapılacaktır. Toplamda en çok 3 (üç) kez gönderim sağlanacaktır.

 10. Türkiye’de ikamet eden “Yabancılara Mahsus Kimlik Numarası” sahibi yabancı uyruklu üyeler çekilişlere katılabilir, tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde “İkamet Tezkeresi” ibraz etmeleri zorunludur.

 11. Masraflarını talihlinin karşılaması koşuluyla yurtdışına ikramiye teslimatı yapılabilir veya talihli, bulunduğu ülkedeki Türkiye Cumhuriyeti konsoloslukları aracılığıyla, Türkiye’de ikamet eden bir kişiye ödülün teslim alınması için vekâlet verebilir.

 12. Kargoyla yapılan ürün teslimatlarında, ürün ambalajının kontrol edilmesi sorumluluğu talihliye aittir. Ürün ambalajının yırtılmış veya zarar görmüş olması durumunda ürün teslim alınmamalıdır. Ürün tesliminden sonra oluşacak her türlü işlem için tedarikçi firma ile iletişime geçilmelidir.

 13. Çekilişlerde yedek talihli olmayacaktır. İkramiyenin satılmayan bilete çıkması durumunda çekiliş tekrarlanacaktır.

 14. Satılan biletlerin iadesi yoktur.

 15. Bir kişi, farklı bilet numaralarıyla birden fazla ödül kazanabilir.

 16. Aynı bilet numarasına tek ikramiye isabet edebilir. Aynı bilet numarasına birden fazla ikramiye isabet etmesi durumunda çekiliş tekrar edilecektir. Amorti, son 2 vb. ikramiyeler bu kapsamda değerlendirilmez, ödüller büyükten küçüğe çekildiği için 1 bilet numarasına birden fazla ödül isabet ederse değeri yüksek olan hediye teslim edilir.

 17. Çoklu eşya çekilişlerinde ikramiye olarak belirtilen her bir ürün, bir adet bilete isabet etmektedir.

 18. İkramiyelerin karşılığı paraya tahvil edilemez, bedeli talihlilere nakden veya hesaben ödenemez.

 19. Talihli kazandığı ikramiyeyi teslim almadan üçüncü kişilere devir ve temlik edemez.

 20. Ürün görselleri temsilidir ve gerçek ürünle farklılık gösterebilir.

 21. Bu çekilişe katılım gösteren tüm üyeler Çekiliş Koşullarını kabul etmiş sayılır.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala