Hopi ile A101 harcamalarında Paracık kazan
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

06.09.2022

Bitiş Tarihi

31.12.2022


Hopi ile tıkla kazan butonuna tıklayarak a101.com.tr’dan bütün indirimlere ek yüzde 1 paracık kazanabilirsiniz.


Türkiye’nin en büyük marketler zincirine sahip olan A101 ile Hopi’nin ortak kampanyasından daha da kazançlı çıkmak mümkün. Yaptığı indirimlerle adından sıkça söz ettiren A101’den şimdi daha fazla avantaj elde edebilirsiniz. Alışveriş öncesinde Hopi ile tıkla kazan butonuna tıklayın ve A101 online alışverişlerde ek yüzde 1 paracık kazanın.Hoqi ile A101 paracık kampanyası


Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim? Toplu alımlar dışında istediğin kadar faydalanabilirsin.

1 ay içerisinde herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar, ve/veya aynı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar, ve/veya farklı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar ” toplu alım olarak adlandırılır.

Kampanyaya özel diğer koşullar


Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo, KDV ve varsa kısmi iade düşüldükten sonra hesaplanacaktır.

Paracıklar yapılan alışveriş tarihinden sonra 60 ile 90 gün içerisinde yüklenecektir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?


Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.

Hopi ve A101 kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin size sağladığı avantajları kullanarak Hopi İş Yerinden veya iş ortağından ("satıcı") yaptığınız alışveriş tamamen siz ve satıcı arasındadır. Satın aldığınız ürünün veya hizmetin size sunulması, tamamen satıcının sorumluluğundadır. Hopi, kampanya dahilinde satıcıdan satın aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetin tarafınıza teslim edileceğini/sağlanacağını garanti etmez.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala