Image Description

  HOŞGELDİN20 Koduyla 199 TL ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli %20 İndirim

  HOŞGELDİN20 Koduyla 199 TL ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli %20 İndirim

  Kupon Kodunu Kopyalayın
  Ve Sitede Kullanın

  HOŞGELDİN20

  Kampanya Detayları

  1/1/2024 / 12/31/2024

  Lancome, kozmetik tutkunları için harika bir kampanya sunuyor! 1 Ocak - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya kapsamında HOŞGELDİN20 kodunu kullanarak 199 TL ve üzeri alışverişlerde %20 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

   

  Lancome'dan %20 İndirim Fırsatı

   

  Lancome'un HOŞGELDİN20 kodunu kullanarak düzenlediği kampanya online alışverişlerde geçerli olup 199 TL ve üzeri alışverişlerde %20 indirim sağlıyor. HOŞGELDİN20 kodunu kullanarak seçtiğiniz ürünleri indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz ancak unutulmaması gereken bir nokta var ki kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş tutarının belirlenen limitin üzerinde olması gerektiğidir.

   

  Lancome'un bu özel kampanyasından faydalanmak için yapmanız gereken oldukça basit! İlk adım olarak Lancome'un resmi web sitesine giderek sepetinize en sevdiğiniz ürünleri ekleyin. Ardından ödeme adımına gelince HOŞGELDİN20 kodunu girerek indirimden yararlanabilirsiniz. Böylece seçtiğiniz ürünlerde %20'lik bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

   

  Lancome'un HOŞGELDİN20 kodu 31 Aralık 2024 tarihine kadar devam edecek. Bu süre içinde, kozmetik ürünlerini uygun fiyatlarla satın almak isteyenler için harika bir fırsat sunuyor. Ancak, unutmayın ki kampanya kodunu kullanabilmek için belirlenen alışveriş limitine ulaşmanız gerekmektedir. Lancome'un kaliteli ürünleriyle indirimli fiyatları birleştirerek kozmetik alışverişinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın ve favori ürünlerinizi indirimli fiyatlarla satın alın!

  Daha Fazla Bilgi Al