Image Description

  HSBC Advantage ile Bauhaus'da 150 TL değerinde nakit puan

  HSBC Advantage ile Bauhaus'da 150 TL değerinde nakit puan

  Kampanya Detayları

  6/1/2023 / 6/30/2023

  HSBC Advantage kartla Bauhaus'da 150 TL değerinde nakit puan sizleri bekliyor.

  HSBC Advantage kartla 30 Haziran tarihine kadar Bauhaus mağazalarından ya da internetten 1.500 lira ve üzerinde harcama yapanlar 150 TL değerinde nakit puan kazanıyor.

  Kampanyaya katılmak için BAUHAUS yazıp 4477’ye mesaj gönderebilirsiniz.

  HSBC Advantage kart sahiplerine harika bir fırsat sunuluyor. Bauhaus mağazalarında veya internet üzerinden yapacakları 1.500 TL ve üzeri harcamalarda, 30 Haziran tarihine kadar geçerli olan bu kampanyaya katılanlar, 150 TL değerinde nakit puan kazanma şansı elde ediyor. Bu nakit puanlar, sonraki alışverişlerinizde indirim olarak kullanabileceğiniz bir avantaj sağlıyor. Kampanyaya katılmak ise oldukça kolay. Sadece BAUHAUS yazıp 4477 numarasına bir mesaj göndermeniz yeterli. Bu kampanyayla hem HSBC Advantage kartınızı avantajlı bir şekilde kullanabilir, hem de Bauhaus alışverişlerinizde ek bir indirim elde edebilirsiniz.

  Kampanya detayları

  • NakitPuan kampanyasına katılmak için 1-30 Haziran 2023 tarihleri arasında “BAUHAUS” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. HSBC Bank A.Ş.’nin mesaj tarife ücretlerine ilişkin herhangi bir sorumluluğu yoktur.
  • NakitPuan kampanyalarından bir kişi bir kez, 1,500 TL ve üzeri ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 150 TL değerinde NakitPuan kazanabilecektir.
  • Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartınıza 4 Temmuz 2023’de yüklenecek olup, 4 Ağustos 2023 tarihine kadar Bauhaus mağazalarında geçerli olacaktır.
  • Kazanılan NakitPuan’lar sadece Bauhaus mağazalarında kullanılabilir. Kazanılan NakitPuan bauhaus.com.tr ‘de kullanılamaz.
  • Kullanılmayan NakitPuan 5 Ağustos 2023’de geri alınacaktır.
  • Kampanya, diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında, 30 Haziran 2023 tarihine kadar müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 3 taksitli işlemlere +4 taksit uygulayabilecektir.
  • HSBC Bank A.Ş. Ticari kartları, Banka kartları, NakitPuan kullanılarak yapılan işlemler NakitPuan kampanyasına dahil değildir.
  • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir. Ayrıca kazanılan NakitPuan’lar da geri alınır, NakitPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
  • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
  • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
  • HSBC Bank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Bauhaus’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Bauhaus mağazalarından alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında Bauhaus’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Bauhaus’nun müşteri hizmetlerine iletilebilir.
  Daha Fazla Bilgi Al