Image Description

  Huawei Fit3 Akıllı Saat ile Birlikte 2. Ürün Alımına Sepette 500 TL İndirim

  Huawei Fit3 Akıllı Saat ile Birlikte 2. Ürün Alımına Sepette 500 TL İndirim

  Kampanya Detayları

  6/6/2024 / 6/23/2024

  Teknosa 6 - 23 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olacak özel bir kampanya ile teknoloji tutkunlarına cazip bir fırsat sunuyor. 

   

  Huawei Fit3 Akıllı Saat ile Birlikte 2. Ürün Alımına Sepette 500 TL İndirim

   

  Teknosa, Huawei Fit3 Akıllı Saat alımlarınızda size büyük bir indirim avantajı sağlıyor. Kampanya kapsamında, Huawei Fit3 Akıllı Saat ile birlikte 500 TL üzeri ikinci bir ürün alımında sepette 500 TL indirim uygulanacaktır. Bu fırsattan yararlanabilmek için Huawei Fit3 Akıllı Saat ve 500 TL üzeri ikinci bir ürünü sepete ekleyerek, "Sepetinize Özel kampanyalar" alanından "Huawei Fit3 Akıllı Saat ile Birlikte 2. Ürün Alımına Sepette 500 TL İndirim!" kampanyasını seçmeniz gerekmektedir.

   

  Kampanya yalnızca satıcısı Teknosa olan ürünlerde geçerli olup her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir. Bu kampanya diğer sepet kampanyaları ile birleştirilemez ve sadece Teknosa.com'da geçerlidir. 

   

  Kampanya 100 adet Huawei Fit3 Akıllı Saat ile sınırlıdır. Kampanyadan yararlanarak satın alınan ürünler ayrı ayrı iptal/iade edilemez. Kampanyalı siparişlerdeki herhangi bir ürün iptal edildiğinde kampanya koşulu sağlanamadığından siparişte yer alan diğer ürünler de iptal edilecektir. İade işlemlerinde ise tüm ürünlerin gönderimi zorunludur.

   

  Bu avantajlı kampanyadan yararlanarak Huawei Fit3 Akıllı Saat ve diğer ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyatlarla temin edebilir. Teknosa'nın sunduğu kaliteli ürünlerle teknolojinin keyfini çıkarabilirsiniz. Kampanya detaylarını öğrenmek ve katılım sağlamak için Teknosa.com'u ziyaret edebilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi Al

  Elektronik Kampanyaları