Image Description

  İDO Yunan Adaları Feribot Biletlerinde %15 İndirim Fırsatı

  İDO Yunan Adaları Feribot Biletlerinde %15 İndirim Fırsatı

  Kampanya Detayları

  6/1/2024 / 10/31/2024

  Anadolu Bank 1 Haziran - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında geçerli olan özel bir kampanya ile İDO Yunan Adaları feribot biletlerinde %15 indirim fırsatı sunuyor.

   

  İDO Yunan Adaları Feribot Biletlerinde %15 İndirim Fırsatı

   

  Anadolu Bank, müşterilerine özel bir kampanya düzenliyor. Bu kampanya kapsamında, İDO Yunan Adaları feribot biletlerinde %15 indirim fırsatı sunulmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için 'Kod Al' butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilirsiniz. 

   

  Her kupon kodu tek kullanımlıktır ve kampanya yalnızca https://egeadalari.ido.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Anadolubank ve İDO, kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

   

  Kampanyadan yararlanmak için Anadolu Bank'ın kampanya sayfasında bulunan 'Kod Al' butonunu tıklayarak katılım şifrenizi almanız gerekmektedir. Bu şifre ile https://egeadalari.ido.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde %15 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Her kupon kodu tek kullanımlıktır ve diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

   

  Kampanya, 1 Haziran - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında geçerlidir ve sadece https://egeadalari.ido.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Anadolubank ve İDO, kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir. Her kupon kodu tek kullanımlıktır ve diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

   

  Bu fırsatı kaçırmayın ve 1 Haziran - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında İDO Yunan Adaları feribot biletlerinde %15 indirim avantajından yararlanın. Detaylı bilgi ve katılım için Anadolu Bank kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi Al