Image Description

  Kiralarsın'dan Yapacağınız Kiralama İşlemlerinin 200 TL'si İade

  Kiralarsın'dan Yapacağınız Kiralama İşlemlerinin 200 TL'si İade

  Kampanya Detayları

  5/1/2024 / 12/31/2024

  Enpara 1 Mayıs - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerli olan özel bir kampanya ile Kiralarsın'dan yapacağınız kiralama işlemlerinde 200 TL iade fırsatı sunuyor.

   

  Kiralarsın'dan Yapacağınız Kiralama İşlemlerinin 200 TL'si İade

   

  Enpara, Kiralarsın web/mobil sitesi üzerinden yapacağınız kiralama işlemlerinde size büyük bir avantaj sağlıyor. Kampanya kapsamında, 600 TL ve üzerinde yapacağınız ilk ürün kiralama işlemi için 200 TL iade alabilirsiniz.

   

  Kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle Kiralarsın web/mobil sitesi üzerinden üyelik oluşturmanız veya mevcut üyeliğiniz varsa var olan üyelik bilgilerinizi kullanmanız gerekmektedir. Denemek istediğiniz ve fiyatı 600 TL ve üzerinde olan ürün veya ürünlerinizi sepetinize ekleyin ve ödemenizi Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapın. Kampanya boyunca her ay alacağınız iadeler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılacaktır.

   

  Kampanya, 1 Mayıs - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında her ay Enpara.com Kredi Kartı’nızla Kiralarsın web/mobil sitesi üzerinden tek seferde 600 TL ve üzerinde yapılan ilk ürün kiralama işlemi için geçerlidir. Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir. Kampanyadan yararlanabilmek için Kiralarsın web/mobil sitesi üzerinden üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

   

  Eğer mevcut üyeliğiniz varsa var olan üyelik bilgilerinizi kullanarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya boyunca her ay 600 TL ve üzerinde yapılan ilk ürün kiralama işlemi için 200 TL iade yapılır. Tek seferde iki farklı ürün kiralamanız durumunda toplam sepet tutarınız 600 TL ise kampanyadan yararlanabilirsiniz. 600 TL’nin altında ayrı ayrı yapılan kiralama işleminin toplamı 600 TL’ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez.

   

  Kampanya kapsamında aylık maksimum 200 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 1.600 TL iade alınabilir. Kampanya, Kiralarsın web/mobil sitesi üzerinden sadece Enpara.com Kredi Kartı kullanılarak yapılan kiralamalar için geçerlidir. Diğer kartlar, para transferi (ör: EFT, FAST, havale), kapıda ödeme gibi yöntemlerle yapılan kiralama işlemleri kampanyaya dahil değildir.

   

  Kampanya kapsamında kiralanan ürünlerin iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında alışveriş tutarının 600 TL’nin altına düşmesi durumunda, ilgili kiralamadan iade alınmaz. Kampanya kapsamında alınan iadenin Vadesiz TL hesaplarına yansıtılmasından sonra iptal veya iade edilen alışverişlerden alınan iade tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.

   

  Kazanılan iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade alan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir. Kampanya kapsamında kiralanan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti Kiralarsın’a ait [email protected] e-posta adresine yazarak iletebilirsiniz.

   

  Enpara.com, kiralanan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Enpara.com kampanyası farklı kampanyalarla birleştirilemez. Enpara.com ve Kiralarsın, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

   

  Bu fırsatı kaçırmayın ve 1 Mayıs - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında Kiralarsın’dan yapacağınız kiralama işlemlerinde 200 TL iade avantajından yararlanın!

  Daha Fazla Bilgi Al