Image Description

  La Roche Posay Effaclar Jel Yağlı Ciltler için Yüz Temizleme Jeli 2 Adet Alımda Sepette %15 İndirimli

  La Roche Posay Effaclar Jel Yağlı Ciltler için Yüz Temizleme Jeli 2 Adet Alımda Sepette %15 İndirimli

  Kampanya Detayları

  6/4/2024 / 6/15/2024

  Trendyol 4 - 15 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak harika bir kampanya ile cilt bakım ihtiyaçlarınızı daha ekonomik hale getiriyor. Bu kampanya kapsamında, La Roche Posay Effaclar Jel yağlı ciltler için yüz temizleme jelinden 2 adet alımda sepette %15 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu özel kampanya Trendyol’da sizleri bekliyor.

   

  Trendyol’dan La Roche Posay Effaclar Jel Kampanyası

   

  Trendyol, müşterilerine her zaman en iyi alışveriş deneyimini sunmayı amaçlayan cazip kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Bu özel kampanya cilt bakımına özen gösterenler için harika bir fırsat sunuyor. La Roche Posay Effaclar Jel yağlı ciltler için yüz temizleme jeli, cildinizi derinlemesine temizler ve yağdan arındırır. Şimdi bu etkili ürüne kampanya süresi boyunca 2 adet alımda sepette %15 indirimle sahip olabilirsiniz.

   

  La Roche Posay Effaclar Jel, özellikle yağlı ve akneye eğilimli ciltler için formüle edilmiştir. Cildinizi nazikçe temizlerken fazla sebumu ve kiri ciltten arındırarak tıkanmış gözenekleri açar. Cildinizin daha taze ve temiz hissedilmesini sağlar. Şimdi bu harika ürüne kampanya süresi boyunca sepette %15 indirimle sahip olabilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi Al