Levi’s yeni üyeye özel ilk siparişte yüzde 20 indirim
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

01.10.2022

Bitiş Tarihi

31.12.2022


Levi’s yeni üyeye özel ilk siparişte yüzde 20 indirim kampanyası kaçmaz. Levi’s’a üye olan herkese tüm kategorilerde geçerli olan yüzde 20 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Levi’s yeni üyeye özel ilk siparişte yüzde 20 indirim


Dünyaca bilinen özel bir Amerikan giyim firması olan Levi’s’ta bitmek tükenmek bilmeyen indirim fırsatları var. Levi’s’te yeni üyelere özel ilk siparişlerde yüzde 20 indirim kampanyası mevcut. Kadın, erkek ve çocuk giyiminde geçerli olan kampanyada 350 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Bu tek kullanımlık bir promosyondur. İndirimden yararlanmak için; Levis.com.tr üzerinden, sms ve e-posta iletişimine izin vererek üyelik işlemlerini gerçekleştirin, size bir kupon maili gelecektir. Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, size gelen kupon kodunu sepetinizdeki ilgili alana ekleyin, %20 indirim sepetinizde uygulanacaktır. İstisnalar geçerlidir.

Tekliften yararlanabilmek için Levis.com.tr üyeliği, sms onayı ve e-bülten (eposta iletişimi) üyeliği gereklidir. Bu teklif yalnızca Türkiye konumunda Levis.com.tr'de yapılan alışverişlerde geçerlidir. Müşteri başına bir kez kullanımla sınırlıdır, ürünün ilk fiyatı üzerinden uygulanır ve başka bir indirim, promosyon ve hediye kartı satın alımlarıyla birleştirilemez. LS&CO. bu teklifi herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya feshetme hakkını saklı tutar.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala