Image Description

  LG Beyaz Eşya Ürünlerinde CarrefourSA Hediye Çeki Kampanyası

  LG Beyaz Eşya Ürünlerinde CarrefourSA Hediye Çeki Kampanyası

  Kampanya Detayları

  11/18/2023 / 11/30/2023

  Evinizin konforunu artırmak ve en yeni teknolojiyle tanışmak istiyorsanız, LG'nin beyaz eşya ürünlerinde CarrefourSA'da düzenlenen muhteşem kampanyayı kaçırmayın! Kasım ayı boyunca devam edecek bu özel kampanya ile LG'nin seçili beyaz eşya ürünlerini satın aldığınızda, sadece kaliteli ürünlerle değil, aynı zamanda harika bir avantajla da buluşacaksınız.

  Kampanya Detayları

  LG ve CarrefourSA işbirliğiyle düzenlenen bu kampanya kapsamında, belirli beyaz eşya ürünlerinde geçerli olan özel indirimler ve CarrefourSA hediye çeki fırsatları sizi bekliyor. Kampanyaya katılan ürünler arasında çamaşır makineleri, buzdolapları, bulaşık makineleri ve daha birçok ürün bulunmaktadır.

  Bu eşsiz fırsatlar sayesinde, evinizin ihtiyaçlarına uygun LG beyaz eşya ürünlerini daha uygun fiyatlarla temin edebilir ve aynı zamanda CarrefourSA'dan alacağınız hediye çekleriyle ekonomik alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

  Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirsiniz?

  Bu muhteşem kampanyadan faydalanmak oldukça basit! Sadece CarrefourSA mağazalarına gidin veya online alışveriş platformlarından kampanyaya dahil olan LG beyaz eşya ürünlerini sepetinize ekleyin. Alışverişinizi tamamladığınızda, size özel indirimler ve hediye çekleri otomatik olarak hesabınıza eklenecek.

  Unutmayın, bu kampanya sadece Kasım ayında geçerli olacak, bu nedenle avantajlı fırsatları kaçırmamak için acele edin!

  Daha Fazla Bilgi Al

  Elektronik Kampanyaları