Image Description

  Maximum ile Ucuzabilet.com’da Peşin Fiyatına 9 Aya Varan Taksit Fırsatı!

  Maximum ile Ucuzabilet.com’da Peşin Fiyatına 9 Aya Varan Taksit Fırsatı!

  Kampanya Detayları

  1/1/2024 / 12/31/2024

  Yılın her günü seyahat etmek isteyenler için harika bir fırsat! Maximum Kart sahipleri için, Ucuzabilet.com'dan yapacakları yurt içi uçak bileti alımlarında peşin fiyatına taksit imkanı sunuluyor. 1 Ocak - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya kapsamında, 3, 6 ve 9 aya kadar vade farksız taksitlerle seyahat planlarınızı yapabilirsiniz.

   

  Maximum Kart ile Ucuzabilet.com'da Taksit Fırsatı Kampanyası!

   

  Bu özel kampanya sadece İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı bireysel kredi kartlarına özeldir. Yurt içi uçak bileti alımlarınızda, 15.000 TL ve üzeri harcamalarda geçerli olan bu kampanyadan faydalanabilirsiniz ancak taksitli harcamalarınızı İş Bankası Maximum POS'ları üzerinden yapmanız gerekmektedir.

   

  KKTC'ye ilişkin rezervasyonlarda maksimum 3 taksit imkanı sunulurken yurt dışı uçuşlarında taksit uygulanmamaktadır. Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler, Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları gibi kartlar ile yapılan işlemleri kapsamaktadır.

   

  Seyahatlerinizi keyifle planlamanız için Maximum Kart'ınızı yanınıza alın ve Ucuzabilet.com'dan yapacağınız rezervasyonlarda taksit fırsatını kaçırmayın!

  Daha Fazla Bilgi Al