Image Description

  Maximum Kart'lılara MediaMarkt'ta 6 Aya Varan Taksit Fırsatı

  Maximum Kart'lılara MediaMarkt'ta 6 Aya Varan Taksit Fırsatı

  Kampanya Detayları

  5/1/2024 / 6/30/2024

  Maximum Kart sahiplerine özel 1 Mayıs - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında MediaMarkt mağazaları MediaMarkt mobil uygulaması ve mediamarkt.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde peşin fiyatına 6 aya varan taksit fırsatı sunuluyor. Bu kampanya ile Maximum Kart kullanıcıları MediaMarkt’tan yapacakları alışverişlerde ödeme kolaylığı elde ediyor.

   

  MediaMarkt’ta Maximum Kart’lılara Taksit Fırsatı

   

  Maximum Kart’ın sunduğu bu kampanya ile MediaMarkt’tan yapacağınız alışverişlerde peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Kampanyaya dahil olan işlemler arasında İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ile Ticari Kredi Kartları yer alıyor.

   

  Kampanyadan yararlanmak için MediaMarkt mağazalarından, mobil uygulamasından veya internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde ödeme adımında taksit seçeneğini belirlemeniz yeterlidir. Peşin veya taksitli olarak gerçekleştirilen alışverişlere bankamızca sonradan faizsiz ilave taksit imkanı verilememektedir.

   

  Kampanyaya dahil olmayan işlemler** arasında Maximum Fırsat alışverişleri, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler bulunuyor.

   

  • Elektronik eşya alımlarında azami taksit sayısı 4, fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyon alımlarında 9.
  • Tablet alımları hariç bilgisayar alımlarında azami taksit sayısı 12 ancak kampanya kapsamında azami 9 taksit olarak belirlenmiştir.
  • Tablet alımlarında azami taksit sayısı 6.
  • Mobilya ve elektrikli eşya alımlarında azami taksit sayısı 9 olarak belirlenmiştir.

   

  Bu kampanya ile 6 ay vadeye kadar taksitlendirme imkanı bulunmakla birlikte her bir ürün için uygulanacak azami taksit vadeleri MediaMarkt tarafından belirlenmekte ve uygulanmaktadır. Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenen taksit adetleri BDDK tarafından yayımlanan düzenlemelere tabidir. Yasal düzenleme uyarınca, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksitli işlem yapılamamaktadır.

   

  İş Bankası ve MediaMarkt, kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu fırsatı kaçırmayın ve Maximum Kart ile MediaMarkt alışverişlerinizde ödeme kolaylığının keyfini çıkarın!

  Daha Fazla Bilgi Al