Image Description

  Maximum’dan ETS’de 7.500 TL’ye Varan MaxiPuan Fırsatı!

  Maximum’dan ETS’de 7.500 TL’ye Varan MaxiPuan Fırsatı!

  Kampanya Detayları

  2/26/2024 / 12/31/2024

  İşbankası, Maximum kart sahiplerine özel bir kampanya başlattı! ETS'deki seçili otellerde gerçekleştirilecek konaklamalar için cazip bir fırsat sunan bu kampanya, 26 Şubat - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerli. İşCep veya Maximum Mobil uygulamaları üzerinden katılabileceğiniz bu kampanya ile 26 Şubat - 31 Mart 2024 tarihleri arasında yapacağınız ödemelerde, 7.500 TL'ye varan Maxipuan kazanma şansınız bulunuyor.

   

  Maximum’dan ETS’de Geçerli Dev İndirim

   

  İşbankası'nın sunduğu bu özel kampanyada seçili otellerde yapacağınız konaklamalar için belirli harcama tutarlarında Maxipuan kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil veya İşCep uygulamalarında "Kampanyalar" bölümünden ilgili kampanyaya katılabilirsiniz. Katılım için ek bir ücret ödemenize gerek yok!

   

  Kampanyaya, Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve Bankamatik kartları ile Maximum özellikli POS cihazlarından yapılan işlemler dahildir. Aidatsız kartlar, vadematik kartlar, ticari kartlar ve MaxiPara kartları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

   

  Kampanya kapsamında kazandığınız Maxipuan'lar, 18 Nisan 2024 tarihinde kampanya koşullarını sağladığınız kartınıza yüklenecek ve son kullanma tarihi 31 Mayıs 2024'tür. Kullanılmayan Maxipuan'lar 01 Haziran 2024 tarihinde geri alınacaktır.

   

  İşbankası'nın Maximum kart sahiplerine özel olarak sunduğu bu kampanya, ETS'deki seçili otellerde konaklama yapacaklar için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Maximum Mobil veya İşCep uygulamalarından kampanyaya katılarak belirli harcama tutarlarında Maxipuan kazanabilir ve bu Maxipuan'ları konaklamalarınızda kullanabilirsiniz. Kampanya süresi içinde katılım sağlayarak bu avantajlı fırsattan yararlanabilirsiniz!

  Daha Fazla Bilgi Al