Image Description

  Maximum’dan Ucuzabilet.com’da Peşin Fiyatına 9 Aya Varan Taksit Fırsatı!

  Maximum’dan Ucuzabilet.com’da Peşin Fiyatına 9 Aya Varan Taksit Fırsatı!

  Kampanya Detayları

  1/16/2024 / 12/31/2024

  01 Ocak - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile ucuzabilet.com’dan gerçekleştireceğiniz yurt içi uçak bileti alımlarınızda peşin fiyatına (vade farksız) 3, 6 ve 9 taksit imkanı sunulmaktadır.

  Yurt içi uçuşlarda, vade farksız 9 aya varan taksit imkanından faydalanılabilmesi için taksitli harcamanın İş Bankası Maximum POS’ları üzerinden yapılması gerekmektedir.

  KKTC’ye ilişkin rezervasyonlarda azami 3 taksit fırsatı sunulmakta olup işleminizi vade farkı ödemeden 3 taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışına ilişkin harcamalarda taksit uygulanamaz.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

  Ek koşullar: Maximum Kart’a özel bu kampanyadan faydalanılabilmesi için işlemin Maximum özellikli POS üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Yurt içi uçak biletinizi vade farkı ödemeden peşin fiyatına 3, 6 veya 9 taksitli olarak alabilirsiniz. Yurt dışı işlemlerde taksit uygulanamamakta olup, KKTC için azami 3 taksit imkanı sunulmaktadır. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir. Kampanya; diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

  Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Ucuzabilet kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Daha Fazla Bilgi Al