Image Description

  Metro market 29 Eylül - 12 Ekim indirimli aktüel kataloğu

  Metro market 29 Eylül - 12 Ekim indirimli aktüel kataloğu

  Kampanya Detayları

  1/1/1970 / 10/12/2022

  Metro market 29 Eylül - 12 Ekim indirimli aktüel kataloğu yayınlandı. Metro katalog, Metro marketin bir hayli geniş olan ürün çeşidinin sergilendiği kataloglardan oluşmaktadır. Kataloğun kendi içinde birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Genel itibariyle iki haftada bir yayınlanan kataloglarının haricinde kategoriye özel kataloglar da yayınlanmaktadır.

  Metro market 29 Eylül - 12 Ekim indirimli aktüel kataloğu

  Haftalık aktüel kampanya kataloglarını müşterileri ile buluşturmaya devam eden Metro market yine çok iddialı. Düzenlenecek indirimleri Metro katalogları ile duyuran dev market zinciri önümüzdeki haftaya damga vurmaya hazırlanıyor. Metro’nun 29 Eylül kataloğunda balıktan meyve ve sebzeye, kahvaltılık ürünlerden temizlik malzemelerine, baklagillerden yağ ve yumurtaya, tuvalet kağıdından kişisel bakım ürünlerine, ayakkabıdan monta, aküden motor yağına, yemek takımından havlu ve bornoza, bardaktan tavaya, elektrikli küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya, televizyondan telefon ve kulaklığa kadar pek çok kategoride ürün yer alıyor.

  Metro katalogda hangi ürünler bulunur?

  Metro market oldukça çeşitli ürün grubuna sahiptir. Geleneksel mutfak ihtiyaçlarından olan süt, yumurta, sıvı yağ gibi ürünlerden kış lastiği ve yapı market ürünlerine kadar pek çok kategoride birçok seçenek bu kataloglarda yer alır. Öyle ki yemek tariflerine bile yer verilen kataloglarda paket servis başlığı altında toptan satışlar da gerçekleştirilmektedir.
  Daha Fazla Bilgi Al