Image Description

  MIELE 5 Programlı A++ Active Bulaşık Makinesi Sepette %15 İndirimli + Peşin Fiyatına 9 Taksit Fırsatı

  MIELE 5 Programlı A++ Active Bulaşık Makinesi Sepette %15 İndirimli + Peşin Fiyatına 9 Taksit Fırsatı

  Kampanya Detayları

  5/16/2024 / 6/16/2024

  MediaMarkt, Miele 5 Programlı A++ Active bulaşık makinesinde sepette %15 indirim ve peşin fiyatına 9 taksit fırsatı sunuyor! 16 Mayıs - 16 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya ile üstün Alman teknolojisi ve verimliliği ile tanınan Miele’nin bu bulaşık makinesini çok daha uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Sağlanan ödeme kolaylıkları ile birlikte çok güzel bir alışveriş deneyimi sizleri bekliyor

   

  Miele 5 Programlı A++ Active Bulaşık Makinesi Sepette %15 İndirimli

   

  Miele’nin 5 programlı A++ enerji sınıfına sahip Activebulaşık makinesi MediaMarkt’ın özel kampanyası ile sepette %15 indirim fırsatı sunuyor. 16 Mayıs - 16 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya kaliteli ve verimli bir bulaşık makinesi arayanlar için mükemmel bir fırsat. Hem enerji tasarrufu sağlayan hem de yüksek performans sunan bu bulaşık makinesi mutfağınızın vazgeçilmezi olacak.

   

  Kampanya süresince MediaMarkt mağazalarından veya MediaMarkt’ın online alışveriş platformundan Miele 5 Programlı A++ Active bulaşık makinesini sepette %15 indirim ile satın alabilirsiniz. Sepette yapılan indirim, ürünün fiyatını daha da uygun hale getirir. Ayrıca peşin fiyatına 9 taksit fırsatı ile ödeme planınızı esnek bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Bu kampanya yüksek kaliteli bir bulaşık makinesini daha ekonomik koşullarla edinmenizi sağlar. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Bu nedenle alışverişinizi erkenden yaparak bu fırsatı kaçırmayın.

  Daha Fazla Bilgi Al