Migros bebek bezlerindeki indirimleri kaçırma
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

31.07.2022

Bitiş Tarihi

03.08.2022


Migros bebek bezlerinde süper fırsatlar sizleri bekliyor. Migros alışverişlerinde Sleepy ve Molfix markalı bebek bezlerindeki indirime dikkat.

Yeni çocuk sahibi olan ebeveynlerin vazgeçilmezlerinden biri olan bebek bezleri şimdi çok daha hesaplı. Bebek bezleri denince akla gelen ilk markalardan olan Sleepy ve Molfix markalarının ürünleri şimdi Migros ile çok daha hesaplı.

Örneğin yeni doğanlar için Sleepy 64’lü paket yüzde 42 indirim sayesinde 99.90 liraya satışta. Molfix’in 7-14 kg 50’li avantajlı paketinin fiyatı 106.50 lira. Ancak ikinci üründe yüzde 60 indirim sizleri bekliyor.

Migros İndirimli Bebek Bezi Kampanyası

Migros, belirli ürünlerde indirimler sunan bir süpermarket zinciridir. Bu makale, Migros'un satışlarını artırmak için nasıl yeni bir bebek bezi promosyonu yarattığını anlatıyor.

Türkiye’nin en büyük gıda perakendecisi Migros, satışlarını artırmak ve mağazalarında daha fazla müşteri kazanmak için yeni bir bebek bezi promosyonu başlattı. Şirket, bebek bezlerinde 40’ı aşan indirim kampanyaları sunuyor. İndirimli iki markadan diğeri ikinci ürün aldığınızda yüzde 60 indirim sağlıyor.

Türkiye’de yüzlerce mağazaya sahip olan ve yaptığı indirimlerle ailelerin tercih ettiği ünlü marketler zinciri Migros’un iki marka için yaptığı indirimler, bebekli ailelerin çok hoşuna gidebilir.

Migros'un bebek bezlerinde yaptığı indirim, ebeveynlere en sevdikleri markanın normal fiyatından %40’ı aşan varan indirim fırsatı sunuyor. Migros, tüm anne babaların çocuklarına en çok ihtiyaç duydukları dönemde - yaz aylarında - yeterli bebek bezine sahip olmalarını sağlamak için bu büyük kampanyayı sunuyor.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala