Migros SuperFresh böreklerde büyük indirim
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

10.11.2022

Bitiş Tarihi

11.11.2022


Migros'ta dondurulmuş börekler için çok özel bir indirim var. Migros SuperFresh dondurulmuş börek indirimlerine göz atmayı unutmayın.

Migros’ta Money Kart ile 150 lira ve üzeri alışverişlerde 44 lira değerindeki böreklerin her biri 21 liraya düşüyor. Ispanaklı, patatesli ya da peynirli rulo börekleri çok daha hesaplı fiyatlarla satın alabilirsiniz.SuperFresh dondurulmuş börek ne kadar pratik?


Dondurulmuş börek, özellikle uzun süre saklamak istediğiniz zamanlarda çok pratik bir seçenek olabilir. Börekleri dondurarak, onları istediğiniz zaman kullanabilir ve taze gibi yenileyebilirsiniz. Dondurulmuş börek yapmak için, öncelikle börekleri pişirin ve daha sonra dondurucuda saklayın. Isıtma işlemi de oldukça basittir; sadece börekleri fırında birkaç dakika ısıtmanız yeterlidir.

Dondurulmuş börekler ne kadar pratiktir? Bu yiyecekler herhangi bir yemek tarifinden çok daha kolay ve hızlı hazırlanabilir. Ayrıca, sofraların vazgeçilmezi olan böreklerin dondurulmuş haliyle de oldukça lezzetli olduğunu söyleyebiliriz. Dondurulmuş börekleri pişirmek için öncelikle onları fırında ısıtmalısınız. Fakat, bu işlemi gerçekleştirmeden önce böreklerin üzerine yağ sürmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise, börekleri fırında 10-15 dakika kadar pişirin. Börekler piştikten sonra soframıza gelen lezzetli bir yemek olacaktır.

Dondurulmuş börek, özellikle kış aylarında oldukça pratik bir yiyecektir. Börekler dondurulduktan sonra kolayca saklanabilir ve istediğiniz zaman çabukça pişirilebilir. Ayrıca börekler için özel hazırlığa ya da özel bir ekipmana ihtiyaç duymazsınız.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala