Image Description

  Okyanus Home Ahşap Desenli Çizgili Yuvarlak 2'li Banyo Aksesuar Seti %15 İndirimli

  Okyanus Home Ahşap Desenli Çizgili Yuvarlak 2'li Banyo Aksesuar Seti %15 İndirimli

  Kampanya Detayları

  6/3/2024 / 6/16/2024

  Evidea 3 - 16 Haziran 2024 tarihleri arasında banyo dekorasyonunu yenilemek isteyenler için harika bir kampanya sunuyor. Bu kampanya kapsamında, Okyanus Home ahşap desenli çizgili yuvarlak 2'li banyo aksesuar seti %15 indirimle satışa sunuluyor. Şık ve modern banyo aksesuarlarıyla banyonuzu güzelleştirmek için bu fırsatı kaçırmayın.

   

  Evidea'dan Banyo Aksesuarlarında %15 İndirim Fırsatı!

   

  Evidea, ev dekorasyonunda kaliteyi ve şıklığı bir araya getiriyor. 3 - 16 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu özel kampanya ile Okyanus Home ahşap desenli çizgili yuvarlak 2'li banyo aksesuar seti %15 indirimle satışa sunuluyor. Banyo dekorasyonunuza yeni bir soluk getirecek bu şık aksesuar seti hem işlevsel hem de estetik açıdan banyonuzda fark yaratacak.

   

  Okyanus Home ahşap desenli çizgili yuvarlak 2'li banyo aksesuar seti, kaliteli malzemesi ve modern tasarımıyla dikkat çekiyor. Bu set ahşap desenli çizgili detaylarıyla banyonuza doğal ve sıcak bir hava katarken yuvarlak hatlarıyla zarif bir görünüm sunuyor. Bu set, tuvalet fırçası ve banyo çöpü gibi günlük kullanım ürünlerini kaplıyor.

  Daha Fazla Bilgi Al