Paraf ParafÜstü kampanyasıyla küsuratlar sizde kalıyor! ParafÜstü kampanyası devam ediyor
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

04.08.2022

Bitiş Tarihi

31.08.2022


Paraf’ın ayrıcalıklar sunan ParafÜstü kampanyasıyla ayda 40 lira tasarruf yapmanız mümkün. Paraf küsurata kampanyasına göz atın.

Halkbank’ın Paraf kredi kartıyla yapılan harcamalarda para üstü sizde kalıyor. ParafÜstü adlı kampanyada en az 100 liralık harcamalarda tek seferde 9.99 lira kazanabilirsiniz. Bir ayda kazanabileceğiniz maksimum tutar 40 lira olarak belirlendi.

Paraf’ın kampanyasına katılabilmek için yapmanız gerekenler çok basit. PARA yazarak bir boşluk bırakın ve kartınızın son 6 hanesini ekleyerek 3404’e mesaj atın.

Paraf ile Para Üstü Birikmenin Faydaları

Tasarruf etmenin birçok yolu var. Bir bütçe yaparak ve buna bağlı kalarak başlayabilirsiniz, ancak bu zaman ve çaba gerektirir. Kupon kesmek veya mağaza kredi kartı kullanmak gibi daha acil tasarruf fırsatları da vardır.

Uzun vadede satın alımlarda tasarruf etmenin birkaç yolu vardır. Bunun bir yolu, en iyi fırsatlar için alışveriş yapmak ve paranızın karşılığını en iyi şekilde aldığınızdan emin olmaktır. Başka bir yol, hangi öğelere ihtiyacınız olduğunu bulmak ve bunları toplu olarak satın almaktır.

Satın alma işlemlerinde tasarruf etmeye başlamanın bir yolu, harcamalarınızı takip etmenize ve paranızın nereye gittiğini görmenizi kolaylaştıracak olan bütçeleme uygulaması kullanmaktır.

Birçok kişi alışverişlerinde daha da fazla tasarruf etmek için kuponlar, promosyon kodları ve hediye kartları da kullanır. Ancak bilinen en eski yöntemlerden biri para üstünü biriktirmek. Yani alışveriş yaptığınızda geri altığınız küsuratlar için ek bir planlama yapmak.

Para üstünü biriktirme işini artık Paraf gibi bir kredi kartı kullanarak da yapabilirsiniz.

Para biriktirmek, hepimizin edinmesi gereken iyi bir alışkanlıktır. Gelecek için tasarruf etmemizi ve ayrıca tasarruf için kendimizi ödüllendirmemizi sağlar.

Tasarruf etmek istiyorsanız, harcama alışkanlıklarınızı değiştirerek başlayabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olmayan şeyleri azaltabilir ve her gün kahve veya dışarıda yemek yeme gibi şeylere para harcamadığınızdan emin olabilirsiniz.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala