Image Description

  Pegasus BolBol Üyelerine Yurt Dışı Araç Kiralamalarda Harcadıklarının 5 Katı BolPuan Hediye

  Pegasus BolBol Üyelerine Yurt Dışı Araç Kiralamalarda Harcadıklarının 5 Katı BolPuan Hediye

  Kampanya Detayları

  10/31/2023 / 12/31/2024

  Yolcu360, seyahat severlere muhteşem bir kampanya sunuyor! 31 Ekim 2023 - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu özel fırsatla Pegasus BolBol üyeleri yurt dışı araç kiralamalarında harcadıklarının 5 katı BolPuan kazanıyorlar.

   

  Yolcu360'dan %50 İndirim ve BolPuan Hediye!

   

  Pegasus BolBol üyeleri için tasarlanmış bu kampanya seyahatlerini daha da ödüllendirici hale getiriyor. Yurt içi ve yurt dışı kiralamalarda geçerli olan bu fırsattan yararlanmak için tek yapmanız gereken yolcu360.com veya mobil uygulaması üzerinden veya telefonla rezervasyon yapmak.

   

  Kampanyaya katılmak için Pegasus BolBol üyesi olmanız yeterli. Ücretsiz olarak üye olabilir ve kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı kiralamalarda sepet tutarınıza göre BolPuan kazanabilirsiniz.

   

  Kampanyanın bazı koşulları bulunmaktadır. Kiralama işleminizden sonra BolPuanlarınız bir iş günü içinde hesabınıza yüklenecek ve kiralamayı yaptığınız kartın Pegasus BolBol üyesi olması gerekmektedir. Ayrıca kampanya diğer indirimler veya kodlarla birleştirilemez.

   

  Seyahat tutkunları için bu muhteşem kampanya, seyahatlerini daha ekonomik ve keyifli hale getiriyor. Yolculuklarınızı planlarken erken rezervasyon yaparak hem %50'ye varan indirimlerden faydalanabilir hem de harcadığınızın 5 katı BolPuan kazanabilirsiniz. Acele edin ve bu benzersiz fırsatı kaçırmayın!

  Daha Fazla Bilgi Al