Pegasus’ta genç BolBollulara özel yüzde 30 bagaj indirimi
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

29.07.2023

Bitiş Tarihi

03.08.2023


Pegasus’ta genç Bolbollulara özel yüzde 30 bagaj indirimi ve daha fazlası sizleri bekliyor. Pegasus, gençlere özel olarak hazırladığı "Genç BolBol"programıyla yepyeni bir dünya sunuyor!


Gençler için tasarlanan bu özel programla, uçuş deneyimini daha esnek, uygun fiyatlı ve keyifli hale getirebilirsin. Hemen Genç BolBol dünyasına katılarak avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsin!

Pegasus gençlere BolBol kampanyası


Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan 12-24 yaş arasındaki gençler, Genç BolBol üyeliğiyle kampanyalardan ve ayrıcalıklardan faydalanabilirler. Öğrenci olma şartı aranmaksızın, BolBol üyesi olarak Genç BolBol'a kayıt olmak mümkün.


Genç BolBol üyeliği sayesinde uçak seyahatlerinde birçok avantaj elde edebilirsin. Uçuşlarında ekstra 1000 BolPuan kazanma, ek bagajı %30 indirimli alma, Pegasus Flex ile ücretsiz cezasız değişiklik/iptal hakkı ve sadece gençlere özel 1 TL'ye uçak bileti gibi kampanyalardan yararlanma imkanı seni bekliyor olacak.

Kampanya detayları


Pegasus’tan BolBol’un gençler için oluşturduğu yepyeni dünyası Genç BolBol şimdi seninle!

12-24 yaş arasındaysan ve T.C. vatandaşıysan sen de Genç BolBollu olabilir, gençlere özel yaptığımız kampanyalardan ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsin.

Üstelik, Genç BolBollu olmak için öğrenci olmana da gerek yok. Tek yapman gereken BolBol üyesi olup Genç BolBol’a kayıt yaptırmak.

Nasıl Genç BolBollu Olunur?


Hadi gel adım adım Genç BolBol dünyasına nasıl giriş yapabileceğini anlatalım:

1.     Öncelikle BolBol üyesi olmalısın

2.     BolBol üyesi olduktan sonra Üyelik Ayarları > Kişisel Bilgiler bölümünde senden istenen ad, soyad, doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası bilgilerini eksiksiz girmelisin.

3.     Bilgilerini doğru ve eksiksiz girdikten sonra Üyelik Ayarları > Genç BolBol sayfasına gelerek Genç BolBol katılma başvurusunda bulunabilirsin.

4.     BolBol üyelik bilgilerinin doğruluğu kontrol edildikten sonra SMS ve e-mail ile Genç BolBol başvuru durumun sana iletilecektir. Başvuru değerlendirme süresi yaklaşık 1-2 gündür.

Pegasus’un Genç BolBollulara Sunduğu Avantajlar Neler?


Genç BolBollu olduğunda uçak seyahatini senin kadar esnek yapacak, enerjine ve her dakika değişen planlarına uyum sağlayacak, öğrencinin halinden anladığımız için de tabii ki bütçeni düşünen birçok ayrıcalık seni bekliyor olacak.

İşte Genç BolBol’a katıldığında elde edeceğin ayrıcalıklardan bazıları:

  • Uçuşundan ekstra 1000 BolPuan kazanırsın.

  • Uçuşuna ek bagajı %30 indirimli alırsın.

  • Uçak biletini cezasız değişiklik/iptal hakkı tanıyan Pegasus Flex’ten ücretsiz faydalanırsın.

  • Çok ses getiren 1 TL’ye uçak bileti gibi sadece gençlere özel kampanyalardan yararlanırsın.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala