Plaj - kamp sandalyelerinde yüzde 60 indirim Migros’ta! Migros indirimli plaj sandalyesi
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

14.08.2022

Bitiş Tarihi

22.08.2022


Migros yaz aylarının en beğenilen plaj-kamp sandalye modelinde yüzde 60 indirim başlattı. Carrefour’da 139 liraya satılan sandalye Migros’da 46 liraya satılıyor.

Yaz aylarının vazgeçilmez plaj - kamp sandalyesine şimdi çok daha hesaplı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. “Bestchoice Desenli Askılı Rejisör Koltuk” anılan ve tatillerin, plajların vazgeçilmezlerinden biri olan sandalyeye avantajlı fiyatlarla sahip olmak için elinizi çabuk tutun. Migros sanal marketin sandalye kampanyasında stokları çabuk tükenebilir.

Migros İndirimli Plaj Sandalyesi Kampanyası

Plaj ve kamp sandalyelerinin faydaları çoktur. Hafif, taşınabilir ve kullanımı kolaydır. Bazı insanlar onları bahçecilik veya spor gibi günlük aktiviteleri için bile kullanır.

Plaj ve kamp sandalyelerinin faydaları:

- Kolay taşınabilmesi için hafif ve taşınabilir olacak şekilde tasarlanmıştır.

- Kolayca ayarlanabilen rahat bir koltuğa sahiptirler.

- Kamp, piknik, plaj veya konser gibi açık hava etkinlikleri için idealdir.

Plaj ve kamp sandalyeleri dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır. Ancak farklı kullanımları ve özellikleri de vardır.

Plaj sandalyeleri tipik olarak alüminyum, plastik veya kanvas gibi hafif malzemelerden yapılır. Bu, sandalyenin kuma veya havluya yerleştirildiği plaj müdavimleri için rahat bir deneyim sağlar. Plaj sandalyeleri, kullanılmadıkları sırada bir sırt çantasında taşınması ve saklanması da kolaydır. Kamp sandalyeleri ise, bir çadırda otururken veya geceleri yıldızların altında otururken bile rahatlık sağlayan yüksek yoğunluklu köpük minderlere sahiptir.

Plaj ve kamp sandalyelerinin her ikisi de, hangisinin ihtiyaçlarınıza daha uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olabilecek kendi yararları ve sakıncaları ile birlikte gelir.

Plaj sandalyeleri, sahildeyken kendinizi daha rahat hissetmeniz için tasarlanmıştır. Çeşitli şekil ve boyutlarda gelirler ve her türlü renkte bulunabilirler.

Plaj sandalyeleri, plajda ya da çıkılan tatilde rahat vakit geçirmek isteyenler için bir zorunluluktur. Bunun nedeni, kullanıcı için rahatlık ve rahatlama sağlamalarıdır. Migros’un başlattığı indirim kampanyasıyla şimdi bir plaj sandalyesi satın almak çok daha hesaplı ve ucuz.

Kamp Sandalyeleri Kaç Kiloya Kadar Taşır?

Kamp sandalyelerinin ağırlığı, barındırabilecekleri kişi sayısına göre belirlenir. Sandalyeler ne kadar ağır olursa, o kadar fazla insan taşıyabilirler.

Bir sandalyenin ağırlığı genellikle kapasitesine göre belirlenir. Örneğin, katlanır bir sandalye, sırtlığı ve kolçakları olan bir dış mekan sandalyesinden daha hafif olacaktır.

Klasik kamp sandalyeleri tipik olarak yaklaşık 120 kilo ağırlığı taşıyacak şekilde tasarlanmıştır. Bununla birlikte, bir sandalyenin taşıyabileceği ağırlık, yapıldığı malzemenin türüne ve ne kadar doldurulduğuna bağlıdır.

Kamp sandalyeleri hafif ve portatiftir. Bir yerden başka bir yere kolayca taşınabilirler. Sonuç olarak doğada vakit geçirmek isteyen kampçılar tarafından tercih edilmektedir.

Kamp ya da plaj sandalyeleri insanları kaç kiloya kadar taşıyabilir sorusu, sandalyenin tipine ve boyutuna bağlı olduğu için cevaplaması zor bir sorudur. Genel olarak konuşursak, çoğu kamp sandalyesi 130 kiloya kadar bir ağırlığı destekleyebilir.

Bazı kamp sandalyeleri daha fazla ağırlığı taşıyabilen çelik bir çerçeve ile yapılırken, diğerleri hafif alüminyum çerçeve ile yapılır. Kilonuzu destekleyebileceğinden emin olmak için satın almadan önce sandalyenin ağırlık sınırını kontrol etmek önemlidir.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala