Image Description

  Pronto Tour ile 1.000 TL İndirim Fırsatı

  Pronto Tour ile 1.000 TL İndirim Fırsatı

  Kampanya Detayları

  3/8/2024 / 8/31/2024

  Anadolu Bank, Pronto Tour ile iş birliği yaparak seyahat severlere özel bir kampanya başlattı. 8 Mart – 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya Pronto Tour'dan kişi başı 7.000 TL ve üzeri tur paketlerinde ve Kıbrıs otel rezervasyonlarında oda başına 1.000 TL indirim fırsatı sunuyor. Bu hayalinizdeki tatili gerçekleştirmek isteyenler için mükemmel bir fırsat.

   

  Anadolu Bank ve Pronto Tour'dan Yolculuklarınıza Özel 1.000 TL İndirim Fırsatı!

   

  Kampanya, yurt dışı ve yurt içi turları ile Kıbrıs otel rezervasyonlarını kapsıyor ve böylece birçok seyahatsevere hitap ediyor. Anadolu Bank Mobil uygulaması üzerinden ‘Kod Al’ butonu ile alınacak katılım şifresi Pronto Tour'un web sitesi üzerinden kullanılabilecek ve indirimli seyahat imkanı sağlayacak.

   

  Kampanyaya dahil olan tur ve otel rezervasyonları seyahat severlere çeşitli yolculuklarda unutulmaz deneyimler sunma fırsatı verirken; vize, sigorta, ekstra turlar gibi ek hizmetler indirim dışı bırakılmıştır. Net tur veya otel bedeli üzerinden hesaplanacak olan bir indirimdir. Dolayısıyla katılımcıların net tasarruf etmelerine olanak tanır.

   

  Bu kampanya, Anadolu Bank Mobil'den alınacak kişiye özel ve tek kullanımlık kodlar ile katılımcılara sunulmaktadır. Bu kodlar sadece bir alışverişte kullanılabilir ve seyahat planlarınıza ciddi bir indirim avantajı sağlar. Bu kampanya seyahat planlarınızı hayata geçirmek için kaçırılmayacak bir fırsat!

  Daha Fazla Bilgi Al