Image Description

  Pttcell Ekonomik 1 GB Tarifesi

  Pttcell Ekonomik 1 GB Tarifesi

  Kampanya Detayları

  2/2/2024 / 6/30/2024

  Pttcell Ekonomik 1 GB Tarifesi'ne kayıt olmak oldukça basittir. Yeni hat tesisi, numara taşıma ve Pttcell faturalı tarifeleri dışındaki diğer faturalı veya faturasız tarifelerden geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca, bu tarifeye sahip müşteriler Pttcell Ekonomik 5 GB, 10 GB, 20 GB ve 30 GB Tarifelerine geçiş yapma imkanına da sahiptir.

  Fiyatlandırma ve Avantajlar

  Faturalı Pttcell Ekonomik 1 GB Tarifesi'nin aylık ücreti, numara taşıma, yeni hat tesisi ve Pttcell faturalı tarifeler dışındaki diğer faturalı veya faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler için KDV ve ÖİV dahil olmak üzere 12 ay taahhütlü olarak 120 TL'dir. Tarife kapsamında müşterilere grup içi sınırsız dakika, yurt içi her yöne 500 dakika, yurt içi her yöne 100 SMS ve yurt içi 1 GB cepten internet kullanım hakkı sunulmaktadır.

  Taahhüt ve Ek Hizmetler

  Tarifeye geçmek isteyenlerin SMS aracılığıyla SOZ yazarak 1788'e ücretsiz SMS göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca, taahhüt verilmemesi durumunda aylık tarife ücretine 100 TL ek ücret eklenecektir. Tarife kapsamındaki grup içi sınırsız dakika, faturalı ve faturasız tüm Pttcell tarifelerinde kullanılabilecektir.

  Dakika ve SMS Kullanımı

  Tarife kapsamındaki 500 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir ve çeşitli kapsamları içerir. Ayrıca, ücretsiz dakikaların tükenmesi durumunda dakika başına ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Tarife kapsamındaki 100 SMS, yurt içi tüm operatörlere ve sabit hatlara geçerli olup, farklı kullanımları içermemektedir.

  İnternet Kullanımı ve Hizmet Sınırlamaları

  Fatura dönemi içinde 1 GB'a ulaşıldığında, cepten internet kullanımı sona erecek ve 1 GB üzeri kullanımlarda ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Ancak, kullanım hakları sadece yurt içi cepten data için geçerlidir. TT Mobil, belirli internet hizmetleri üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

  Kullanım Bilgileri

  Tarife kapsamındaki kullanım miktarları, ücretsiz olarak *124# tuşlayarak veya 9333 numarasını arayarak öğrenilebilir. Ancak, bir fatura dönemi içinde kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devredilmemektedir.

  Daha Fazla Bilgi Al

  Mobil Hat Kampanyaları