Image Description

  Renault Taliant Benzinli, Otomatik 4 Gün Üzeri Kiralamada %44 İndirimli

  Renault Taliant Benzinli, Otomatik 4 Gün Üzeri Kiralamada %44 İndirimli

  Kampanya Detayları

  5/1/2024 / 6/12/2024

  Garenta, Renault Taliant benzinli otomatik araç kiralamalarında %44 indirim fırsatı sunuyor! 1 Mayıs - 12 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya özellikle uzun süreli kiralamalarda avantaj sağlamak isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor. 

  Renault Taliant Kiralamada %44 İndirim Fırsatı

   

  Elazığ HVL ve Elazığ Şehir ofisleri hariç tüm Garenta ofislerinde geçerli olan bu kampanya ofiste öde fiyatları üzerinden 4-22 günlük kiralamalarda %44 indirim imkanı tanıyor.

   

  Garenta, araç kiralama ihtiyaçlarınıza ekonomik bir çözüm getiriyor. 1 Mayıs - 12 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu özel kampanya kapsamında, Renault Taliant benzinli otomatik veya benzeri araçları 4 gün ve üzeri kiralamalarda %44 indirimli fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Bu kampanya ofiste öde fiyatları üzerinden geçerli olup 4-22 günlük kiralamalar için büyük bir avantaj sağlıyor.

   

  Kampanyadan faydalanmak için dikkat etmeniz gereken bazı önemli koşullar bulunuyor. Öncelikle ehliyetinizin üzerinde T.C. kimlik numaranızın bulunması zorunludur. Ayrıca kiralama sırasında kullanılacak kredi kartının kiralayan kişi adına olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında sunulan araçlar arasında donanım farklılıkları olabileceği gibi Renault Taliant örnek olarak kabul edilmekte ve kiralama anında benzer özelliklere sahip başka bir araç ile hizmet verilebilir.

   

  Kampanya fiyatları, KDV dahil olarak sunulmaktadır. İlgili araç grubunda günlük kullanım limiti 500 kilometre, aylık kullanım limiti ise 4000 kilometredir. Günlük limit toplamının aylık limiti aşması durumunda, kilometre aşım ücreti uygulanır. Araç kiralama ücreti dışında ilgili aracın grubuna ait teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir.

   

  Garenta’nın bu kampanyası kapsamında 7/24 Yol Yardım Hizmeti, Zorunlu Trafik Sigortası, Periyodik Bakımlar ve İkame Araç Hizmeti gibi ek hizmetler de fiyata dahildir. Bu sayede seyahatiniz sırasında oluşabilecek olası aksaklıklara karşı da koruma altında olursunuz.

   

  Kampanya koşulları Garenta'nın filo imkanları ve stokları ile sınırlıdır. Ayrıca kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve Garenta, kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yapmak için 444 5 478 Garenta Rezervasyon Merkezi'ni arayabilirsiniz.

   

  Bu fırsatı kaçırmayın ve seyahat planlarınızı daha ekonomik hale getirmek için hemen rezervasyon yapın! Renault Taliant benzinli otomatik araç kiralamada %44 indirim avantajı ile Garenta, sizlere hem konforlu hem de uygun fiyatlı bir seyahat deneyimi sunuyor.

  Daha Fazla Bilgi Al