Image Description

  Samsung TV Sahiplerine 6 Aylık D-Smart GO Dizi-Film Paketi Hediye

  Samsung TV Sahiplerine 6 Aylık D-Smart GO Dizi-Film Paketi Hediye

  Kampanya Detayları

  1/1/2021 / 9/30/2024

  Samsung, televizyon kullanıcılarına müjdeli bir kampanya sunuyor! 1 Ocak 2021 - 30 Eylül 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu özel kampanyada, Samsung TV sahipleri 6 aylık ücretsiz D-Smart GO dizi-film paketinden faydalanma fırsatını yakalıyorlar.

   

  Samsung TV’ye 6 Aylık D-Smart GO Hediye!

   

  Samsung'un bu kampanyasıyla evde keyifli ve eğlenceli zaman geçirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuluyor. D-Smart GO dizi-film paketi geniş içerik yelpazesiyle kullanıcılarına binlerce film ve diziye erişim imkanı sağlıyor. En yeni filmlerden popüler dizilere, belgesellerden çocuk içeriklerine kadar her zevke hitap eden bir içerik dünyası sunan D-Smart GO ile evde sinema keyfi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

   

  Samsung TV sahipleri bu kampanyadan faydalanmak için yapmaları gereken tek şey oldukça basit. Kampanya süresi boyunca Samsung TV'lerinden D-Smart GO uygulamasına giriş yaparak kampanya şartlarını yerine getirmek. Ardından 6 aylık ücretsiz dizi-film paketinin keyfini çıkarmak için hazır olabilirler.

   

  Bu kampanya ile Samsung, kullanıcılarına ev eğlencesinde daha fazla seçenek sunmayı hedefliyor. Samsung TV sahipleri, bu fırsatı kaçırmadan D-Smart GO'nun zengin içeriğinden yararlanabilir ve evlerinde keyifli ve kaliteli zaman geçirebilirler.

  Daha Fazla Bilgi Al