Setur tatil harcamalarında 1.000 TL'ye varan Worldpuan kazanma fırsatı
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

05.08.2022

Bitiş Tarihi

31.08.2022


Efsane denebilecek tatil fırsatlarıyla adından söz ettiren Setur şimdi de 1.000 TL’ye varan Worldpuan kampanyasıyla adını duyurdu.

Türkiye’nin ünlü tatil planlama operatörlerinden biri olen Setur’da online ya da Setur mobil uygulamayla tek seferde yapılan 7.500 TL - 12.499 TL arası harcama 750 liraya varan Worldpuan kazandırıyor. Eğer 12.500 TL ve üzerinde bir harcama yaparsanız 1.000 TL'ye varan Worldpuan hediyesi kazanırsınız!

Setur Worldpuan kampanya detayları

Kampanya Koşulları
· 5-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Worldcard ile setur.com.tr ve Setur Mobil uygulaması üzerinden veya 444 0 738 nolu Çağrı Merkezi, Setur Şube ve Yetkili Satış Acentelerinden tek seferde yapılacak tüm yurt içi ve Kuzey Kıbrıs otel, kültür turları, yurt dışı tur ve tüm yurt içi- yurt dışı uçak bileti rezervasyonlarında 7.500 TL - 12.499 TL arası 675 TL Worldpuan, 12.500 TL ve üzerine 925 TL Worldpuan hediye edilecektir. Bu kampanya kapsamında, World Mobil üzerinden Seyahat Kampanyası'na katılınması halinde ek 150 TL'ye varan Worldpuan kazanılacaktır.

·Seyahat Kampanyası kapsamında tek seferde yapılan her 2.000 TL ve üzeri alışverişte 75 TL toplamda 150 TL Worldpuan kazanılacaktır. Üye işyerlerinden tek seferde yapılacak ilk 2.000 TL ve üzeri harcamada 75 TL, ikinci 2.000 TL ve üzeri harcamada da 75 TL, toplamda bir müşteri seyahat kampanyası kapsamında 150 TL Worldpuan kazanabilecektir. Seyahat Kampanyası detaylarına www.worldcard.com.tr 'den ulaşabilirsiniz.

·Setur Worldpuan kampanyası 7.500 TL ve 12.499 TL arası 675 TL Worldpuan, 12.500 TL ve üzeri 925 TL Worldpuan alışverişlerinde geçerli olduğundan, kart hamili ilk alışverişinde 925 TL’ye varan Worldpuan’ı Setur Worldpuan kampanyasından kazanırken, ek olarak 75 TL Worldpuanı da Seyahat kampanyasından kazanmış olacaktır.

·World Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın "Hemen Katıl"butonuna tıklanması gerekmektedir.

·Setur Seyahat Hattı üzerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

·Kampanyaya vize işlemleri dahil değildir.

·Kampanyadan yararlanmak için online platformlarımızdan yapılacak rezervasyonlarda üye girişi ile rezervasyon yapılması gerekmektedir, üye girişi olmadan yapılacak rezervasyonlarda puan kazanımı olmayacaktır.

· Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.

· Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.

· Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, rezervasyon iptalleri, iade işlemleri ve World Business kartlar dahil değildir.

· Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

· Setur Worldpuan Kampanyası kapsamında kazanılan puanlar 4 Eylül 2022 tarihine kadar kartlara yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 5 Ekim 2022 olup, kullanılmayan puanlar 6 Ekim 2022 tarihinde geri alınacaktır. Seyahat Kampanyası kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 6 Eylül 2022 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 6 Ekim 2022’dir. Kullanılmayan puanlar 7 Ekim 2022’de geri alınacaktır.

· İptal veya iade edilen rezervasyonlarda verilen puanlar geri alınacaktır.

· Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, bireysel banka kartları, Vakıfbank Worldcard'lar ve Albaraka Worldcard’lar dahildir. Yapı Kredi ticari kredi kartları ve Anadolubank kampanyaya dahil değildir.

· Chippin üzerinden yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahildir. Chippin uygulaması üzerinden işlem yapıldığında Worldpuan kampanyasına ek 150 TL Chippin Puan kazanılacaktır.

· Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SETUR yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS ile kampanyaya katılım sağlayan müşteriler World Mobil üzerinden kampanyaya katılım sağlayamayacaklar.

· Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SETUR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

· Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SETUR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.

· SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

· Kampanyada kazanılan puanlar, tüm fiziki mağazalı world üye işyerinde, Setur Turizm merkez ofisleri ve yetkili satış acentelerinde kullanılabilecektir, kazanılan puanlar www.setur.com.tr'den, Setur mobil uygulamasından ve çağrı merkezinden yapılacak rezervasyonlarda kullanılamayacaktır. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

· Worldcard ile ödemelerde yurt içi tur ve otel alımlarında 18 taksit, Kıbrıs otel ve yurt dışı turu alımlarında 3 taksit imkânı bulunmaktadır. Yurt içi tur ve otel alımlarında 12 taksite kadar vade farkı uygulanmayacaktır.

· Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

· Worldpuan kampanyasından yararlanmak için ödeme öncesi kampanyaya katılım zorunludur. Kampanyaya katılmadan yapılacak ödemeler sonrasında puan kazanımı gerçekleşmemektedir.

· Setur ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

· Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

· Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

· Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcardlar işlem verileriniz, 5-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır.

· Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş tarafından işlenecektir.

· Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerinİşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala