Şok’ta Magnum mini 6’lı dondurmada büyük indirim
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

16.08.2023

Bitiş Tarihi

22.08.2023


Şok’ta Magnum mini 6’lı dondurmada büyük indirim var. Yaz sıcaklarının vazgeçilmezlerinden biri olan Magnum dondurmaların tadına bakmak artık çok daha ekonomik.Şok'ta Magnum Mini 6'lı Dondurmada Kaçırılmayacak Fırsat!


Yazın sıcak günlerinde serinlemenin en lezzetli yollarından biri hiç şüphesiz dondurmadır. Özellikle premium bir lezzete sahip olan Magnum dondurmalar, bu deneyimi bir üst seviyeye taşıyor. Şok marketler zinciri, tüketicilere bu eşsiz lezzeti sunmak adına Magnum mini 6'lı dondurmada büyük bir indirim kampanyası başlattı.

Magnum Dondurma ile Yazın Tadını Çıkarın


Magnum, kalitesi ve eşsiz lezzetiyle bilinen bir dondurma markasıdır. Magnum mini 6'lı paketinde sunulan dondurmalar:

  • Zengin Çikolata Kaplaması: Magnum'un özel çikolatasıyla kaplanmış dış yüzeyi, dondurmadaki lezzet deneyiminizi zenginleştirir.

  • Kremalı İç Yapı: Yumuşacık ve kremalı iç yapısıyla serinlemenin yanı sıra damakta bıraktığı lezzetle de unutulmaz bir deneyim sunar.

  • Pratik Paket: Mini boyutları sayesinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerde Magnum lezzetine ulaşabilirsiniz.


Şok'ta Özel İndirim Fırsatı!


Yaz sıcaklarıyla başa çıkmanın en lezzetli yolu olan Magnum dondurmalar, Şok'ta özel bir indirimle sizleri bekliyor. Bu fırsatla hem cebinizi hem de damak zevkinizi düşünerek, yazın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Magnum mini 6'lı dondurmaların eşsiz lezzetine artık çok daha ekonomik fiyatlarla ulaşmak mümkün.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala