Image Description

  Tablet, LCD TV ve Akıllı Telefon Alımlarınızda Preo K8 Mini Tv Tablet Ve Telefon Uyumlu Kablosuz Klavye Sepette 329,99 TL

  Tablet, LCD TV ve Akıllı Telefon Alımlarınızda Preo K8 Mini Tv Tablet Ve Telefon Uyumlu Kablosuz Klavye Sepette 329,99 TL

  Kampanya Detayları

  6/1/2024 / 6/15/2024

  Teknosa 1 - 15 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olacak muhteşem bir kampanya ile sizleri bekliyor! Bu kampanya kapsamında, tablet, LCD TV ve akıllı telefon alımlarınızda Preo K8 Mini TV tablet ve telefon uyumlu kablosuz klavye sepette sadece 329,99 TL olacak. Normalde daha yüksek bir fiyata satılan bu kablosuz klavye, bahsi geçen kampanya sayesinde oldukça uygun bir fiyata sunuluyor.

   

  Teknosa’da Tablet, LCD TV ve Akıllı Telefon Alımlarınızda Preo K8 Mini Kablosuz Klavye İndirimi

   

  Bu kampanyadan yararlanmak için seçtiğiniz tablet LCD TV veya akıllı telefon ile birlikte Preo K8 Mini TV tablet ve telefon uyumlu kablosuz klavyeyi sepete eklemeniz ve sepet adımında "Tablet, LCD TV ve Akıllı Telefonlarla Alımlarınızda Preo K8 Mini TV Tablet ve Telefon Uyumlu Kablosuz Klavye Sepette 329,99 TL!" kampanyasını seçmeniz gerekmektedir. Bu adım atlanırsa kampanyadan yararlanılamaz.

   

  Kampanya sadece teknosa.com’da geçerli olup satıcısı yalnızca Teknosa olan ürünlerde geçerlidir. Ayrıca kampanya 1000 klavye stoğu ile sınırlıdır. Bu nedenle acele etmenizde fayda var.

  Daha Fazla Bilgi Al

  Elektronik Kampanyaları