Image Description

  Tablet ve Notebook Alımlarınızda PREO MMU133 Ayarlanabilir Notebook ve Tablet Standı Sepette 699,99 TL

  Tablet ve Notebook Alımlarınızda PREO MMU133 Ayarlanabilir Notebook ve Tablet Standı Sepette 699,99 TL

  Kampanya Detayları

  6/1/2024 / 6/15/2024

  Teknosa 1 - 15 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olacak harika bir kampanya ile karşınızda! Bu özel kampanya kapsamında tablet ve notebook alımlarınızda PREO MMU133 metal ayarlanabilir notebook ve tablet standı sepette sadece 699,99 TL olacak. Normalde daha yüksek bir fiyata satılan bu pratik ve şık stand, bu kampanya sayesinde çok daha cazip bir fiyata geliyor.

   

  Teknosa’da Tablet ve Notebook Alımlarınızda PREO MMU133 Ayarlanabilir Stand İndirimi

   

  Bu kampanyadan yararlanmak için seçtiğiniz tablet veya notebook ile birlikte PREO MMU133 metal ayarlanabilir notebook ve tablet standını sepete eklemeniz ve sepet adımında "Tablet ve Notebook Alımlarınızda PREO MMU133 Metal Ayarlanabilir Notebook ve Tablet Standı Sepette 699,99 TL!" kampanyasını seçmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde faydalanmanız mümkün değil.

   

  Kampanya sadece teknosa.com’da geçerli olup satıcısı yalnızca Teknosa olan ürünlerde geçerlidir. Ayrıca kampanya 1000 stand stoğu ile sınırlıdır. Bu nedenle acele etmelisiniz.

   

  PREO MMU133 metal ayarlanabilir notebook ve tablet standı ergonomik tasarımı ve ayarlanabilir yapısı ile çalışma deneyiminizi daha konforlu hale getirir. Hem notebook hem de tablet kullanımına uygun olan bu stand, çalışma alanınızı düzenlerken boyun ve sırt ağrılarınızı azaltmaya yardımcı olur. Metal yapısı sayesinde dayanıklı ve sağlam bir kullanıma sahip olan bu stand estetik görünümü ile de dikkat çekiyor.

  Daha Fazla Bilgi Al

  Elektronik Kampanyaları