Teknosa Philips şarjlı süpürgeler sepette yüzde 15 indirim kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

07.09.2022

Bitiş Tarihi

12.09.2022


Teknosa Philips şarjlı süpürgeler sepette yüzde 15 indirim kampanyası kaçmaz. Teknosa’da kaçırılmayacak indirim rüzgarları esiyor.

Elektronik ve teknolojik eşya perakendeciliği alanında faaliyet yürüten Teknosa’da indirim kampanyaları bitmiyor. Teknosa’da Philips marka şarjlı dik süpürgelerde sepette anında yüzde 15 indirim sizleri bekliyor.

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayacak ucuz, verimli ve güvenilir bir elektrikli süpürge arıyorsanız, Philips şarjlı süpürge tam size göre olabilir.İndirimli Philips şarjlı süpürge


Elektrikli süpürge, evinizi temizlemenin etkili bir yolu olabilir. Ama aynı zamanda bir sorun kaynağı da olabilir. İndirimli Philips kablosuz elektrikli süpürge kullanmanın önemli faydaları vardır.


Philips, ev aletleri dünyasında bilinen bir isimdir. 100 yılı aşkın süredir piyasada olan tanınmış bir markadır. Philips elektrikli süpürgelerin güvenilir ve verimli olduğu bilinmektedir. Kullanmaya başladıkları andan itibaren insanların hayatlarının bir parçası olmuşlardır ve günümüzde de kullanılmaya devam etmektedirler.


Philips, elektrikli süpürgesinin yeni versiyonunu birkaç yıldır pazara sunuyor. Şirket bunu diğer markaların benzer ürünleriyle rekabet etmek için yapıyor.Yüzde 15 indirimden nasıl yararlanılır?


Kampanyadan yararlanabilmek için tüm ürünlerin sepete eklenmesi ve sepet adımındaki Sepetinize özel kampanyalar alanından "Philips Şarjlı Süpürgeler Sepette %15 İndirimli!"kampanyasının seçilmesi gerekmektedir, aksi takdirde hediye ürün kampanyasından yararlanılamaz.

Kampanya detayları

  • Kampanya 07-12 Eylül 2022 tarihlerinde geçerlidir.

  • Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir.

  • Kampanyadan yararlanılarak satın alınan ürünler ayrı ayrı iptal/iade edilemez. Kampanyalı siparişlerdeki herhangi bir ürün iptal edildiğinde kampanya koşulu sağlanamadığından siparişte yer alan diğer ürünler de iptal edilecektir. İade işlemlerinde ise tüm ürünlerin gönderimi zorunludur.

  • Kampanya yalnızca satıcısı Teknosa olan ürünlerde geçerlidir.

  • Kampanya diğer sepet kampanyaları ile birleştirilemez.

  • Teknosa kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkında sahiptir.


Kampanyaya Philips XC7043/01 Speedpro Max Dik Şarjlı Elektrikli Süpürge, Philips FC6724/01 Speedpro Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge, Philips XC8049/01 Speedpro Max Dik Şarjlı Süpürge ve Philips XC8349/01 Highlander Aqua Total Clean Dik Süpürge dahildir.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala