Image Description

  Telefon Kılıflarında %30'a Varan İndirim

  Telefon Kılıflarında %30'a Varan İndirim

  Kampanya Detayları

  4/1/2024 / 12/31/2024

  PTT AVM bu sefer de telefonlarını korumak isteyenlere yönelik bir kampanya ile karşınızda! 1 Nisan'dan başlayarak yılın son gününe yani 31 Aralık'a kadar sürecek olan bu kampanya kapsamında telefon kılıflarında %30'a varan indirimler sunuluyor.

   

  PTT AVM’den Telefon Kılıflarında İndirim!

   

  Akıllı telefonunuzu korumanın yanı sıra şıklığınızı da tamamlayacak telefon kılıfları PTT AVM'nin sunduğu bu cazip kampanya ile çok daha ulaşılabilir fiyatlarla sizlerle. Her zevke ve ihtiyaca uygun çeşitli tasarım ve malzeme seçenekleri ile sunulan kılıflar arasından seçim yapabilir, telefonunuzu kişisel tarzınızı yansıtan aksesuarlarla koruyabilirsiniz.

   

  Bu kampanya ile suya ve darbeye dayanıklı kılıflar, şeffaf kılıflar veya çeşitli sanatsal desenler içeren modeller gibi geniş bir ürün yelpazesine indirimli fiyatlarla sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. İster kendiniz için, ister sevdikleriniz için hediye olarak… PTT AVM'nin telefon kılıfı seçenekleri herkesin beğenisine uygun alternatifler sunuyor.

   

  Stoklarla sınırlı olan bu özel indirimleri kaçırmamak için hemen harekete geçin. Telefonunuzu yeni bir kılıf ile yenileyin ve bu özel kampanya sayesinde hem cebinizi hem de telefonunuzu koruyun. Yıl boyunca sürecek olan bu fırsatla kaliteli ve şık telefon kılıflarına daha ekonomik fiyatlarla sahip olun!

  Daha Fazla Bilgi Al