Image Description

  ThermoAD Granit Sahan %20 İndirimle 319,88 TL

  ThermoAD Granit Sahan %20 İndirimle 319,88 TL

  Kampanya Detayları

  5/31/2024 / 6/23/2024

  Evidea, mutfaklarınız için bir başka harika kampanya sunuyor! ThermoAD granit sahan %20 indirimle sadece 319,88 TL31 Mayıs - 23 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu fırsatla mutfaklarınıza kalite ve şıklık katabilirsiniz.

   

  ThermoAD Granit Sahan %20 İndirimle

   

  Mutfakta pratikliği ve şıklığı bir araya getiren bir fırsat! Evidea, ThermoAD granit sahanı %20 indirimle 319,88 TL'ye sunuyor. 31 Mayıs - 23 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya kaliteli mutfak ürünlerine daha uygun fiyatlarla sahip olma şansı sunuyor.

   

  ThermoAD granit sahan, dayanıklı granit kaplaması ve mükemmel ısı dağılımı ile dikkat çekiyor. Bu sahan yemeklerinizi eşit ısıda pişirir ve lezzetini artırır. Granit kaplaması sayesinde yapışmaz özelliğe sahip olup temizliği de son derece kolaydır. Evidea'nın sunduğu %20 indirim bu pratik ve kullanışlı ürünü daha cazip hale getiriyor. Menemen başta olmak üzere sabah kalvaltısı için vazgeçilmez olan pek çok yemeği bu sahan ile kolaylıklar yapabilirsiniz.

   

  Bu kampanya, özellikle kahvaltı sofraları ve küçük porsiyon yemekler için ideal olan bu sahanı kaçırılmayacak bir fırsat haline getiriyor. ThermoAD granit sahan, dayanıklılığı ve işlevsel tasarımı ile mutfağınızın vazgeçilmez bir parçası olacak. Granit kaplaması sayesinde yiyeceklerinizin sahanın yüzeyine yapışmadan pişmesini sağlar ve kolayca servis yapmanıza olanak tanır.

  Daha Fazla Bilgi Al