Image Description

  THY Kampanya - Yurt Dışı Balayı Tatili 10 Kat Mil Hediyeli

  THY Kampanya - Yurt Dışı Balayı Tatili 10 Kat Mil Hediyeli

  Kampanya Detayları

  7/1/2024 / 8/31/2024

  Türk Hava Yolları (THY), geniş uçuş ağı ve üstün hizmet kalitesi ile dünya çapında saygın bir havayolu şirketi olarak bilinir. Yolcularına konforlu seyahat imkanı sunan THY, sunduğu çeşitli kampanyalar ile seyahatlerini daha avantajlı hale getirmeyi hedefler. Şimdi ise THY, yeni evlenen çiftlere özel bir kampanya ile yurt dışında balayı tatili yaparken 10 kat Mil kazanma fırsatı sunuyor.

  Yurt Dışında Rüya Gibi Balayı Tatili Şimdi 10 Kat Mil Hediyeli

  Geçerlilik Tarihleri: 1 Temmuz - 31 Ağustos 2024

  Türk Hava Yolları, 1 Temmuz - 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında geçerli olacak özel bir kampanya ile Dubai, Maldivler, Bali, Mauritius, Zanzibar, Lizbon, Roma ve Paris destinasyonlarında balayı tatili yapan çiftlere 10 kat Mil kazanma fırsatı sunuyor. Bu kampanya ile balayı tatilinizi daha unutulmaz ve avantajlı hale getirebilirsiniz.

  THY Kampanya Detayları ve Avantajları

  THY Kampanya Detayları

  • Mil Kazanımı: 10 kat Mil (1 USD = 10 Mil)
  • Geçerlilik Tarihleri: 1 Temmuz - 31 Ağustos 2024
  • Konaklama Tarihleri: 1 Mayıs - 31 Ekim 2024
  • Destinasyonlar: Dubai, Maldivler, Bali, Mauritius, Zanzibar, Lizbon, Roma, Paris
  • Minimum Konaklama: 4 gece
  • Maksimum Mil Kazancı: 40.000 Mil

  THY Kampanya Koşulları

  • Kampanya seçili otellerde geçerlidir.
  • Kampanya, 1 Mayıs - 30 Eylül 2024 tarihleri arasında yapılacak olan rezervasyonlarda, konaklamanın 1 Mayıs - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında olması kaydıyla geçerlidir.
  • Kampanya, 4 gece ve üzeri konaklamalarda geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için evlilik cüzdanının seyahat öncesi "Bize Ulaşın" sekmesi altından tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Evlilik cüzdanının kampanya için geçerlilik tarihi evlenme tarihinden itibaren 6 aydır.
  • Kampanyaya katılan misafirlerimiz, www.turkishairlinesholidays.com tarafından balayı tatili için belirlenmiş tesislerde, web sitesi üzerinden yapacağı satın alımlarda 10 kat Mil kazanacaktır. Misafirlerimizin kampanyaya katılabilmesi için, seyahat öncesinde tarafımıza son 6 ayda evlendiklerini gösteren evlilik cüzdanı iletmeleri gerekmektedir.
  • Kampanya, belirtilen tarih aralığında özel olarak tanımlanmış paket tatillerin uygunluk durumu ile sınırlıdır.
  • Kampanya başlangıç tarihi öncesinde alınan rezervasyonlar kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanya iki kişilik paketlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
  • Kampanya, www.turkishairlinesholidays.com web sitesi üzerinden yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir.
  • Kampanyadan her Miles&Smiles üyesi bir kez faydalanabilir. Kampanya kapsamında sınırlı miktarda Mil tanımlıdır. Bu kampanya başka kampanya ile birleştirilemez.
  • Paket başına maksimum Mil kazancı 40.000 Mil ile sınırlıdır.
  • Turkish Airlines Holidays'de her 1 USD harcamanın karşılığı 2 Mil'e eşittir (1 USD = 2 Mil). Bu kampanya kapsamında harcanacak her 1 USD karşılığı ise 10 Mil olarak hesaplanacaktır (1 USD = 10 Mil).
  • Paket tatilin toplam tutarına ilişkin kazanılan Miller, seyahatinizin bitimini takip eden ayın 10. gününe kadar Miles&Smiles üyelik hesabınıza yüklenecektir.
  • Kampanyadan Mil kazanabilmek için konaklamanın gerçekleşmiş olması gerekmektedir. Rezervasyonunuzu iptal etmeniz veya kullanmama durumunda Mil kazanımı geçerli olmayacaktır.
  • Mil kampanyasından yararlanmak için rezervasyon aşamasında Miles&Smiles üyelik numarasının girilmesi gereklidir.
  • Kazanılan Miller, rezervasyon yapılırken üye numarası girilen karta yüklenecektir.
  • Uçuştan kazanılan Miller statü Mili olarak, tatilden kazanılan Miller bonus Mili olarak yüklenecektir.
  • Kampanyanın son katılım tarihi 30 Eylül 2024’tür.
  • Turkish Airlines Holidays, önceden haber vermeksizin, kampanya ile ilgili her türlü değişiklik ve iptal hakkını saklı tutar.

  THY Kampanyanın Faydaları

  Bu kampanya, yurt dışında balayı tatili yapacak çiftlere ekstra avantajlar sağlar. Balayı tatilinizde harcadığınız her 1 USD karşılığında 10 kat Mil kazanarak, Miles&Smiles hesabınıza daha fazla Mil biriktirebilirsiniz. Bu Miller, sonraki uçuşlarınızda veya diğer avantajlardan yararlanmak için kullanılabilir. Türk Hava Yolları kampanyası, balayı tatilinizi daha da özel kılmak için eşsiz bir fırsat sunar.

  Türk Hava Yolları’nın Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı

  THY, müşteri memnuniyetine büyük önem verir ve sunduğu hizmetlerle bunu her zaman ön planda tutar. Türk Hava Yolları kampanyası, müşteri memnuniyetini artırmak ve sadık müşterilere özel avantajlar sunmak amacıyla düzenlenmiştir. THY'nin sunduğu çeşitli kampanyalar, yolcuların seyahat deneyimini daha keyifli ve avantajlı hale getirmeyi hedefler.

  Turkish Airlines Holidays ile Kolaylık

  Turkish Airlines Holidays, kullanıcılarına birçok kolaylık sunar. Web sitesi üzerinden rezervasyon yaparak, otel konaklamalarınızı kolayca planlayabilir ve Türk Hava Yolları kampanyaları hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Türk Hava Yolları kampanyası ile avantajlı konaklama fırsatlarını kaçırmayın ve seyahatinizi daha ekonomik hale getirin.

  Miles&Smiles Programı ile Daha Fazla Avantaj

  Miles&Smiles programı, üyelerine birçok farklı avantaj ve indirim sunar. Bu programa katılarak, her harcamanızda Mil biriktirir ve bu Milleri çeşitli indirimlerde kullanabilirsiniz. Türk Hava Yolları kampanyası ile programın sunduğu avantajlardan daha fazla yararlanabilir ve her seyahatinizde tasarruf edebilirsiniz. Miles&Smiles üyeleri ayrıca özel kampanyalar ve indirimlerden haberdar olup daha fazla avantaj sağlayabilirler.

  Türk Hava Yolları’nın sunduğu bu özel kampanya ile yurt dışında balayı tatili yaparken 10 kat Mil kazanma fırsatını kaçırmayın. Kampanya süresince Turkish Airlines Holidays üzerinden rezervasyon yaparak bu avantajdan yararlanabilir ve balayı tatilinizi daha unutulmaz ve avantajlı hale getirebilirsiniz. Hemen rezervasyonunuzu yapın ve Türk Hava Yolları’nın sunduğu bu fırsatı değerlendirin. Türk Hava Yolları kampanyası ile seyahatlerinizi daha ekonomik ve keyifli hale getirin.

  Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

  1. Kampanyadan kimler yararlanabilir? 
   Kampanya, Turkish Airlines Holidays üyeleri için geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için www.turkishairlinesholidays.com üzerinden rezervasyon yapılması ve evlilik cüzdanının tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.
  2. Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir? 
   Kampanya, 1 Temmuz - 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Konaklamalar ise 1 Mayıs - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında yapılmalıdır.
  3. 10 kat Mil nasıl kazanılır? 
   Turkish Airlines Holidays üzerinden yapacağınız 4 gece ve üzeri balayı tatili rezervasyonlarınızda, her 1 USD harcamanız karşılığında 10 Mil kazanabilirsiniz. Paket başına maksimum 40.000 Mil kazanabilirsiniz.
  4. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilebilir mi? 
   Hayır, bu kampanya başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
  5. Kazanılan Miller ne zaman hesaba yüklenecektir? 
   Kazanılan Miller, seyahatinizin bitimini takip eden ayın 10. gününe kadar Miles&Smiles üyelik hesabınıza yüklenecektir.
  6. Kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir miyim? 
   Hayır, kampanyadan her Miles&Smiles üyesi bir kez faydalanabilir ve toplamda en fazla 40.000 Mil kazanabilir.
  Daha Fazla Bilgi Al