Image Description

  Tüm Türk Telekom’lulara Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Fırsatı

  Tüm Türk Telekom’lulara Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Fırsatı

  Kampanya Detayları

  4/1/2024 / 6/30/2024

  Türk Telekom 1 Nisan - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında tüm mobil müşterilerine BİP ve Yaay uygulamalarında ücretsiz internet sağlıyor. Bu kampanya ile Türk Telekom kullanıcıları BİP'te sesli ve görüntülü aramalar yapabilir, mesajlaşabilir ve Yaay'da sosyal medya deneyimini sınırsızca yaşayabilirler.

   

  Türk Telekom’dan Yaay ve BİP'te Ücretsiz İnternet Fırsatı

   

  BİP uygulaması kapsamında, metin, fotoğraf, video ve sesli mesajlarınız ile sesli ve görüntülü aramalarınız internet kotanızdan düşmeyecek ancak konum göndermek, linke tıklamak ve uygulama güncellemeleri gibi işlemler mevcut mobil internet paketinizden düşer. Eğer paketiniz yoksa bu kullanımlar standart internet ücretiniz üzerinden hesaplanır. GSM aramaları ise var olan dakika paketinizden düşer. Eğer paketiniz yoksa yine standart dakika ücretleri uygulanır.

   

  Yaay uygulamasında ise metin, video, resim ve link gibi içeriklerinizi göndermeniz ve takip etmeniz internet kotanızdan düşmeyecek ancak üçüncü parti sağlayıcılar aracılığıyla görüntülenen içerikler mobil internet paketinizden düşer veya paketiniz yoksa standart internet tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

   

  Bu kampanya Türk Telekom mobil müşterileri için otomatik olarak uygulanır. Ek bir kayıt işlemine gerek yoktur. Kampanya sadece Türk Telekom mobil müşterileri için geçerlidir ve kullanım şartlarına bağlı olarak Türk Telekom müşteri sözleşmesi koşullarını içerir.

  Daha Fazla Bilgi Al

  Mobil Hat Kampanyaları