Image Description

  Türk Telekom 4.5G 20 GB Kampanyası

  Türk Telekom 4.5G 20 GB Kampanyası

  Kampanya Detayları

  2/2/2024 / 12/31/2024

  Türk Telekom, müşterilerine özel bir avantaj sunuyor! 4.5G'ye geçin ve 30 gün boyunca geçerli 20 GB hediye internetin tadını çıkarın.

  Hemen Geçin ve Kazanın

  Türk Telekom bayilerine gidin ve 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz alarak kampanyadan faydalanmaya başlayın.

  Nasıl Katılabilirsiniz?

  1. 4.5G'ye geçmek için 4.5G 20GB yazıp 5555'e gönderin.
  2. Kampanyadan yararlanmak için 12.08.2022 tarihinden önce Türk Telekom Mobil müşterisi olmalı ve kampanya kriterlerini sağlamalısınız.
  3. 3G uyumlu sim kartınızı 12.08.2022 tarihinden sonra 4.5G uyumlu sim kart ile değiştiren müşteriler kampanyaya katılabilir.

  Özel Bilgiler ve Kurallar

  • Kampanya kapsamında sunulan 20GB hediye cepten internet, bireysel faturalı müşterilere özeldir ve 30 gün boyunca geçerlidir.
  • Kampanyaya sadece bir kez katılabilirsiniz.
  • Sunulan internet kullanım hakkı, geçerlilik süresi içinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, silinir.

  Yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.

  Kolay Kullanım, Kolay İptal

  Müşterilerimiz kampanyaya kaydolarak yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırlar. BTK yetkilendirmesi sonucunda uygun SIM kart ve cihaz kullanıldığı sürece, telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanabilir. Müşteriler istedikleri takdirde servisi iptal edebilirler.

  Kullanım Detayları

  • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanımı sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları içerir.
  • Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi, internet paylaşımı (Tethering) ve dosya paylaşımı (P2P) programları gibi hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kullanım haklarınızı öğrenmek için INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.

  İptal ve Sonlandırma

  İptal etmek için IPTAL 4.5G 20GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabilirsiniz.

  Kampanya Şartları

  • Kampanyanın geçerli olduğu süre içinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
  • BİMcell, POCELL, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri data tarifelerinde olan faturalı müşteriler kampanyaya kayıt olamaz.
  • Kampanya kapsamında sunulan faydaların sona ermesi durumunda, ilgili hatta tanımlı başka bir paket veya fayda yoksa, mevcut tarifelerin internet aşım kuralları geçerli olacaktır.
  Daha Fazla Bilgi Al

  Mobil Hat Kampanyaları