Turkcell Platinum müşterilerine özel Europcar araba kiralamada yüzde 40 kampanyası
Süresi Doldu Mobil Hat > Faturalı Hatlar

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

30.05.2023

Bitiş Tarihi

31.12.2023


Turkcell Platinum müşterilerine özel Europcar araba kiralamada yüzde 40 kampanyası var. Turkcell Platinum müşterisi olmanın ayrıcalıklarını Europcar ile yaşayın. Keyifli yolculuklar!

Turkcell Platinum müşterileri, seyahatlerini daha konforlu ve ekonomik hale getirebilmek için Europcar ile özel bir kampanyadan yararlanabilecekler. Europcar, Turkcell Platinum müşterilerine araç kiralama hizmetlerinde benzersiz avantajlar sunuyor. Bu ayrıcalıklı indirimle, hem iş hem de tatil seyahatlerinizde dilediğiniz araç modelini Europcar'ın geniş filosundan seçebilirsiniz.

Turkcell Platinum Müşterilerine Özel Europcar'da Büyük Fırsat!

Seyahatlerinizde konforu ve özgürlüğü bir arada yaşamak isteyen Turkcell Platinum müşterileri için harika bir kampanya başladı! Europcar, Turkcell Platinum müşterilerine özel olarak araç kiralama hizmetlerinde yüzde 40 indirim fırsatı sunuyor. İster iş için ister tatil için seyahat edin, Europcar'ın geniş araç filosuyla dilediğiniz modeli seçebilir, Turkcell Platinum ayrıcalığıyla bu özel indirimden yararlanabilirsiniz. Şehir içinde ya da şehirlerarası yolculuklarınızda, konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi için bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz. Kampanyadan yararlanmak için Turkcell Platinum uygulaması üzerinden Europcar kampanyasını seçerek rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. İndirim, rezervasyon sırasında uygulanacaktır. Europcar ve Turkcell Platinum iş birliğiyle sunulan bu özel indirim fırsatı, sınırlı bir süre için geçerlidir. Planlarınızı şimdiden yaparak, bu avantajlı fırsattan yararlanabilirsiniz.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala